اخبار ارز دیجیتال

کشورها، موسسات با وجود سقوط بازار به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می کنند: گزارش

ماه نوامبر نشانه هایی از کاهش درآمد استخراج بیت کوین برای ماینرهای فهرست شده، سرمایه گذاری کمتر سرمایه گذاری خطرپذیر و رسیدن بیت کوین به 12000 دلار بود.

از آغاز سه ماهه دوم سال 2022، بازار ارزهای دیجیتال روند نزولی داشته است. هر بار که به نظر می رسید زمستان کریپتو کمی آب می شود، سقوط قابل توجه دیگری رخ می دهد. درجه سانتیگراد، سه پیکان پایتخت و اخیراً FTX.

در اواخر سال 2022، به نظر می رسد که احساسات منفی مشابه باقی بماند. برخی از تحلیلگران می گویند که مشتقات بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به دلیل نوسانات بالای خود در حال حاضر سیگنال مثبتی به بازار ارسال می کنند، اما همین نوسان می تواند منجر به تنظیم، استخراج و جایگزینی شود. مناطقی از جمله توکن های غیرممکن (NFT). و سهام کریپتو با وجود این، شرکت هایی مانند پورشه در حال ورود به فضای Web3 و NFT هستند و برزیل قانونی برای قانونی کردن پرداخت ارزهای دیجیتال در سراسر کشور تصویب کرده است. بیش از 60 قرارداد سرمایه گذاری خطرپذیر در ماه نوامبر بسته شد و 800 میلیون دلار سرمایه به فضا تزریق کرد. بسیاری از چیزهای بزرگ در این زمان نامشخص ساخته می شوند، اما مطمئناً نادیده گرفتن شرایط فعلی بازار دشوار است.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

بیت کوین پیشگامی برای کل صنعت کریپتو است و ممکن است هنوز به کف بازار نرسیده باشد. کاهش تاریخی بازار نزولی نشان می دهد که بیت کوین ممکن است به محدوده 12000 تا 14000 دلار سقوط کند.

با وجود این همه عدم قطعیت، داشتن کارشناسان موضوع برای کمک به حرکت در تمام جنبه های مختلف Cryptoverse مفید است. Cointelegraph Research یک گزارش بینش سرمایه‌گذار ماهانه منتشر می‌کند که معیارهای کلیدی را از بخش‌های مختلف صنعت بلاک چین، از جمله مقررات، استخراج رمزنگاری، توکن‌های امنیتی، مشتقات بیت‌کوین و اتر، و فعالیت VC تجزیه و تحلیل می‌کند. موضوع.

احتمال کاهش بیشتر قیمت بیت کوین

همه نگاه ها به بیت کوین است زیرا بازار به دنبال انواع سرنخ هایی از گذشته است. بیت کوین علیرغم سرعت گیرهای مداوم و مضحک به طرز شگفت انگیزی خوب نگه داشته است.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، بیت کوین در طول دوره های نصف کردن قبل از صعود به سمت بازار صعودی بعدی، از لحاظ تاریخی به افت بیش از 80 درصدی نسبت به اوج های قبلی رسیده است. این چرخه ممکن است به دلیل همه چیزهای مثبتی که بیت‌کوین و کریپتو در چند سال گذشته به دست آورده‌اند متفاوت باشد، اما ما حداقل می‌توانیم محدوده 12000 تا 14000 دلار را قبل از بهبود در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت لمس کنیم.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. تیم ها برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید به API های منابع مختلف متکی هستند.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود در آخرین گزارش Insights Investor سرمایه گذاری کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا