اخبار ارز دیجیتال

اثبات حقیقت: مقابله با افراط در هوش مصنوعی از طریق NFT های تاریخی Cointelegraph


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرمایه گذاری در قابلیت اطمینان: در اینجا نحوه مبارزه مجموعه تاریخ Cointelegraph با تأثیر هوش مصنوعی بر اطلاعات آمده است.

در دنیای به سرعت در حال تکامل فناوری بلاک چین، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان یک طبقه دارایی ظهور کرده‌اند که فرصتی منحصر به فرد برای داشتن طیف گسترده‌ای از اقلام دیجیتال کمیاب و ارزشمند را ارائه می‌دهد. از زمانی که علاقه اولیه NFT در دنیای هنرهای دیجیتال کلکسیونی پدیدار شد (مانند Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks)، کلکسیون های دیجیتال در انواع مختلف موارد استفاده جالب دیگر در دنیای واقعی در سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند. مجموعه تاریخ کوین تلگراف یک نمونه بارز است.

مجموعه‌های تاریخی ابتکاری است که به افراد اجازه می‌دهد تا با چاپ مقالات منتشر شده در کوین‌تلگراف به‌عنوان یک مجموعه دیجیتال، صاحب یک قطعه از تاریخ شوند. این فرصتی را برای جستجوی هنرهای نمادین و سرفصل ها و همچنین اخبار داغ ایجاد شده در اوایل بلاک چین Polygon فراهم می کند.

مجموعه تاریخ Cointelegraph را بررسی کنید

از زمان آغاز به کار، نزدیک به ۱۱۰۰ نسخه ضرب شده از بسیاری از مقالات Cointelegraph به عنوان کلکسیونی در این مجموعه فروخته شده است، و هر مقاله تنها می تواند تعداد معینی بار ضرب شود، و در دسترس بودن آن کمیاب است. جالب اینجاست که تنها ۳ درصد از این مقالات برای فروش ثانویه فهرست شده اند، که نشان می دهد بسیاری آنها را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت یا احساسی خریداری می کنند.

بخشی از تاریخ شود

در حالی که موفقیت یک پروژه نوآورانه را جشن می گیریم، مهم است که به تهدید هوش مصنوعی (AI) که در دنیای محتوای دیجیتال وجود دارد، رسیدگی شود. توانایی هوش مصنوعی برای تولید حجم وسیعی از محتوا می تواند نحوه مصرف و کسب درآمد مردم از محتوای رایگان را مختل کند.

ایوان سوکولوف، یکی از بنیانگذاران Mintmade (یک پلتفرم طراحی شده برای ایجاد مجموعه های دیجیتالی که به صورت بومی در رسانه های خبری ادغام می شوند)، به کوین تلگراف گفت که آینده چنین محتوایی در عصر دیجیتال امروزی او گفت که داشتن آن بسیار مهم است و توضیح داد:

“مردم با داشتن مقالات نشان می‌دهند که برای اینترنت رایگان، در دسترس و قابل اعتماد همانطور که می‌شناسیم ارزش قائل هستند. اگر هوش مصنوعی همچنان در نحوه کسب درآمد از محتوای رایگان اختلال ایجاد کند، ممکن است برای همه رسانه‌هایی که دسترسی به پوشش حرفه‌ای و رایگان را فراهم می‌کنند با دیوارهای پرداخت مواجه شویم. خبر مهم.»

نگرانی های سوکولوف بی اساس نیست. انبوهی از داده ها وجود دارد که نشان می دهد اکوسیستم هوش مصنوعی به سرعت در حال گسترش توانایی اینترنت در مقیاس پذیری است. سیستم‌های هوش مصنوعی، به‌ویژه مدل‌های مولد، می‌توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی مقادیر زیادی متن و تصویر تولید کنند و به طور بالقوه کیفیت اطلاعات موجود در اینترنت را کاهش دهند.

اغلب مدل‌های اطلاعاتی تولید شده توسط هوش مصنوعی اشتباه، مغرضانه یا کاملاً نادرست هستند، که می‌تواند تشخیص داده‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را بسیار دشوار کند. این می تواند منجر به گسترش اطلاعات نادرست شود که یک نگرانی جدی در عصر دیجیتال امروز است. علاوه بر این، مدل‌های هوش مصنوعی همچنین می‌توانند داده‌ها را بدون توجه به حق نسخه‌برداری یا حریم خصوصی از وب حذف کنند، که می‌تواند مسائل حقوقی و اخلاقی را ایجاد کند.

در این زمینه، ابتکاراتی مانند مجموعه تاریخ توسط Cointelegraph به خوانندگان این امکان را می دهد که محتوای با کیفیت بالا و تایید شده در قالب NFT داشته باشند. هدف مجموعه تاریخی ارائه راه دیگری برای چگونگی پیگیری و تبلیغ اخبار مستقل و بی طرفانه در این دنیای غیرمتمرکز فزاینده است. سوکولوف در پایان گفت: “با سرمایه گذاری در این NFTها، افراد نه تنها در سودهای آینده، بلکه در آینده اطلاعات نیز سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاران از رسانه هایی که به آنها اعتماد دارند و موضوعات جالب حمایت می کنند. این مهم تر از همیشه است.”

بنابراین همانطور که خوانندگان به این فکر می کنند که چه محتوایی را در یک سال مصرف می کنند و چه کسی آن را می نویسد، واضح است که مجموعه تاریخی Cointelegraph فرصتی منحصر به فرد برای سرمایه گذاری در آینده اطلاعات ارائه می دهد. پس چرا با گنجاندن خود این مقاله در NFT و تبدیل شدن به بخشی از تاریخ شروع نکنید؟

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

نویسنده: Cointelegraph Historical

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا