🚨 اخبار ارز دیجیتال

شمارش معکوس برای رسیدن به بالاترین قیمت بیت کوین: Samson Mow یک اشاره می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یکی از نام‌های پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال، اخیراً به یک نقطه عطف بالقوه برای بیت کوین اشاره کرده است. در یک پست رسانه اجتماعی حدود هفت ساعت پیش، Mow پیشنهاد کرد که بیت کوین به زودی می تواند از بالاترین قیمت خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار عبور کند.

در چهار روز گذشته شاهد افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین با افزایش تجمعی بیش از ۲۱ درصد بوده ایم. بخش مهمی از این افزایش در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد و بیت کوین به ارزش ۶۴۰۰۰ دلار رسید. در نتیجه، بیت کوین اکنون در ۱۰ درصد از بالاترین حد خود قرار دارد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

نظرات مو باعث علاقه و حدس و گمان در میان ناظران صنعت شد. پیشنهاد او مبنی بر اینکه می‌توان در عرض ۹ ساعت به بالاترین حد خود رسید، احساس فوریت را به وضعیت می‌افزاید. اگرچه پیش بینی های Mow اغلب توسط علاقه مندان به دقت دنبال می شود، اما هنوز مشخص نیست که آیا این پیش بینی محقق خواهد شد یا خیر.

بدون قوانین

علاوه بر این، اظهارات مو در مورد پتانسیل بیت کوین برای شکستن بالاترین سطح قبلی خود قبل از چالش نصف کردن مفاهیم غالب چرخه های بازار است. این انحراف از انتظارات سنتی ماهیت غیرقابل پیش‌بینی ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد.

بینش Mow لایه جدیدی از انتظارات را به بازار اضافه کرده است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر تحولات بیشتر است. اگر بیت کوین واقعاً در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد، این یک نقطه عطف مهم برای دارایی دیجیتال خواهد بود و موقعیت آن را در چشم انداز مالی مستحکم تر خواهد کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا