🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین می تواند بخشی از صنعت ۱۲۰ تریلیون دلاری صندوق سرمایه گذاری مشترک شود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف توضیح می دهد که چگونه بیت کوین می تواند بخشی از صنعت صندوق سرمایه گذاری مشترک ۱۲۰ تریلیون دلاری شود.

به میزبانی مارسل پکمن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، نمایش Macro Markets هر جمعه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می‌شود و مفاهیم پیچیده را به زبانی ساده توضیح می‌دهد و بینشی از فعالیت‌های ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. این برنامه بر علل و پیامدهای مالی سنتی تمرکز دارد. مناسبت ها. .

نمایش این هفته با بحث در مورد چگونگی مدیریت صنعت صندوق سرمایه گذاری مشترک و ۱۵ مدیر دارایی برتر – از جمله BlackRock، Fidelity و Vanguard – با بیش از ۵۴ تریلیون دلار شروع می شود. می تونی باور کنی؟ با این پول، می‌توانید تمام شرکت‌های فهرست شده در شاخص S&P 500، به‌علاوه تمام طلا، پول فیات و سکه‌های در گردش روی کره زمین را بخرید.

پچمن استدلال می‌کند که ۱۲۰ تریلیون دلاری که این صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک مدیریت می‌کنند، به شدت به اوراق قرضه متکی است، و چرا اوراق قرضه با وجود کاهش پرداخت‌ها به زیر تورم در سه سال گذشته، همچنان بزرگترین شرط است. این توضیح می‌دهد که شما چه می‌کنید. علاوه بر این، این نمایش همچنین به این موضوع می‌پردازد که چگونه استراتژی‌های سرمایه‌گذاری غیرفعال می‌توانند بیت کوین (BTC) را با پذیرش فوری در میان سرمایه‌گذاران نهادی به یک قلمرو کاملاً دیگر سوق دهند.

در بخش بعدی ما از بازارهای ماکرو، به سؤالات «شهر فیلم» پاسخ خواهیم داد، که آنها را در نظرات ویدیوی هفته گذشته YouTube مطرح کرد. پچمن توضیح می دهد که چرا ۴۰ سال بیکاری پایین در ایالات متحده لزوماً برای سرمایه گذاری های پرریسک تر صعودی نیست. از سوی دیگر، تحلیلگران نشان داده اند که چگونه افزایش بیکاری، به ویژه بالای ۱۰ درصد، برای ارزهای دیجیتال مضر است.

این نمایشگاه با بررسی نرخ‌های سوآپ پیش‌فرض اعتباری ایالات متحده (CDS) که اخیراً به بالاترین حد خود در ۱۱ سال گذشته رسیده است، به پایان می‌رسد. اگر صادرکننده بدهی نتواند پرداخت های خود را انجام دهد، این محصولات بیمه ای به اجرا در می آیند. در این مورد، وزارت خزانه داری دولت ایالات متحده. پچمن توضیح می دهد که چرا CDS ایالات متحده در حال حاضر نگران کننده نیست و چگونه باید خطرات خاص برای ارز دلار آمریکا را تجزیه و تحلیل کرد.

برای محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال، در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه برای بازارهای کلان به ما بپیوندید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا