🚨 اخبار ارز دیجیتال

COTI 8 میلیون دلار V2 Airdrop را راه اندازی کرد: جزئیات

فهرست

  • COTI V2 airdrop از ۲۵ مارس شروع می شود
  • کاربران بیشتری می توانند به اکوسیستم COTI بپیوندند

تیم COTI آماده است تا بزرگترین توزیع توکن های ابزار اصلی را از خزانه خود راه اندازی کند. هدف این کمپین معرفی COTI به نسل جدیدی از کاربران، تامین کنندگان نقدینگی و سرمایه گذاران است.

COTI V2 airdrop از ۲۵ مارس شروع می شود

تیم مبتکر زیرساخت Web3، COTI، فعال سازی ابتکار اصلی جوایز جامعه را اعلام کرده است زیرا این پلتفرم تا ۴۰ میلیون توکن COTI V2 را منتشر می کند. این مبلغ در زمان انتشار تقریباً معادل ۸ میلیون دلار است.

توکن ها از طریق هوا برای دارندگان COTI محلی و ERC-20 توزیع می شوند. نیاز به COTI V2 به عنوان یک لایه حریم خصوصی در اتریوم باعث ایجاد جامعه بزرگ و پر سر و صدایی از حامیان شده است و این پلتفرم برای پاداش دادن به این حمایت حیاتی هیجان‌زده است.

کمپین COTI V2 Airdrop در ۲۵ مارس ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. توزیع برنامه ریزی شده توکن های COTI V2 در سه ماهه چهارم ۲۰۲۴، اندکی پس از COTI V2 TGE انجام می شود.

این تیم تاکید کرد که COTI V2 airdrop علاوه بر APY های موجود در پروتکل COTI توزیع خواهد شد.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، قیمت COTI پس از فعال شدن ارتقاء حریم خصوصی در پروتکل، شاهد افزایش گسترده ای بود.

کاربران بیشتری می توانند به اکوسیستم COTI بپیوندند

COTI Treasury در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد تا یک ساختار پاداش برای کسانی که به دنبال سپرده گذاری COTI و کسب APY در قالب دارایی های رمزنگاری COTI و gCOTI هستند، ارائه دهد.

به عنوان نمایشی از حمایت گسترده جامعه COTI، اعضا بیش از ۵۰۰ میلیون COTI را به خزانه داری واریز کردند. علاوه بر این حمایت، سپرده گذاران نیز به دلیل قوت پاداش خزانه داری جذب شدند. این به یک عضو اجازه می‌دهد تا APY بالقوه مورد نظر خود را با تنظیم مقدار واریز، ضرب‌کننده، دوره قفل و افزایش APY سفارشی کند.

این تیم قصد دارد با ارائه دوره‌های قفل طولانی‌تر ۱۸۰، ۲۷۰ و ۳۶۰ روزه از ۲۵ مارس، جوایز را بیشتر گسترش دهد.

این کمپین همچنین قابل توجه است زیرا برای اولین بار، دارندگان توکن COTI ERC-20 بدون کیف پول VIPER جامعه نیز می توانند در جوایز خزانه داری، APY و airdrop شرکت کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا