🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cosmos Hub به‌منظور ارائه اشتراک مایع ارتقا یافته است

این ارتقاء ماژول Liquid Staking را معرفی می کند و دوره قفل ۲۱ روزه قابل اعمال برای توکن های ATOM بدون شرط را حذف می کند.

Cosmos Hub، یکی از زنجیره‌های بلاک شبکه Cosmos، برای راه‌اندازی یک ماژول استیکینگ مایع ارتقا یافته است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سرمایه‌های Cosmos (ATOM) خود را رها کرده و دوره ۲۱ روزه قبلی را حذف کنند. اکنون می‌توانید از آن اجتناب کنید.

ATOM توکن بومی Cosmos Network است. قبل از ارتقا، دارندگان ATOM یک دوره قفل ۲۱ روزه داشتند تا پس از برداشتن توکن‌های خود، وجوه خود را جابجا کنند. ماژول جدید اجازه می دهد تا ATOM سهامدار در اکوسیستم Cosmos DeFi بدون به خطر انداختن درآمد سهام استفاده شود.

فرآیند staking شامل کاربرانی است که توکن هایی را برای اعتبارسنجی تراکنش ها و ایمن سازی شبکه بلاک چین نگه می دارند. شرکت‌کنندگان برای کمک‌های خود غرامتی دریافت می‌کنند، مشابه با سود یک حساب پس‌انداز.

به گفته اعتبارساز مستعار Cosmos Cryptocitos، ماژول جدید می‌تواند ۴۰۰ میلیون دلار ATOM را باز کند و حضور ATOM سهامدار در پروتکل‌های در حال اجرا در Cosmos را تسریع کند. پیاده سازی ماژول انباشته مایع به این معنی است که دیگر نیازی به صبر کردن ۲۱ روز برای باز کردن آن ندارید.دیگر لازم نیست بین staking و DeFi یکی را انتخاب کنید.» Cryptocytos من نوشته ام در X (توئیتر قدیمی).

نسخه جدید همچنین به دارندگان این امکان را می دهد که جداسازی را که قبلاً انجام شده است لغو کنند و به توکن های ATOM اجازه می دهد تا به حالت عادی بازگردند و در ماژول سهامداری نقدینگی استفاده شوند. این ارتقاء با نام Gaia 12 در تاریخ ۱۲ سپتامبر در ساعت ۹ صبح به وقت شرقی با ارتفاع بلوک ۱۶۹۸۵۵۰۰ به صورت زنده اجرا شد.

اعتباردهنده توضیح داد که انتظار می رود تاثیر دیگری از ارتقا در نرخ تورم ATOM دیده شود. “در حال حاضر، نسبت اوراق قرضه ATOM 67.8 است. تا زمانی که بالای ۶۶.۶۷٪ باقی بماند، تورم به آرامی به مرز پایین ۷٪ کاهش می یابد، در حال حاضر در ۱۴.۲۶٪ است. هر چه نسبت اوراق قرضه بالاتر باشد، سریعتر سریعتر است.” نرخ تورم کاهش خواهد یافت. ”

علاوه بر این، دارندگان ATOM مشمول سقف ۲۵٪ از کل مقدار ATOM هستند که می توانند سهام مایع را در اختیار داشته باشند. علاوه بر این، Cosmos Hub اقدامات انجام شده برای کاهش خطرات ناشی از انباشت مایعات را فاش کرد.

LSM پارامترهای مدیریت‌شده توسط حاکمیت را معرفی می‌کند و به عنوان یک ویژگی امنیتی اضافی، اعتبار سنجی‌هایی که می‌خواهند از یک ارائه‌دهنده استیکینگ مایع دریافت کنند، باید مقدار مشخصی ATOM را خودشان متصل کنند.

مجله: کتیبه بازگشتی – “ابر کامپیوتر” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا