اخبار ارز دیجیتال

پروژه Cosmos EUR Stablecoin پس از ۲ سال منحل می شود

e-Money می نویسد: «فقدان برنامه های کاربردی در دنیای واقعی برای بلاک چین منجر به تقاضای کم برای استیبل کوین های غیر دلاری شده است.

طبق پستی در ۹ ژانویه، e-Money، یک پروژه استیبل کوین در اکوسیستم Cosmos، اعلام کرد که از ۶ مارس ۲۰۲۳ انتشار یورو استیبل کوین EURR را متوقف خواهد کرد.

فقدان کاربردهای بلاک چین در دنیای واقعی منجر به تقاضای پایین برای استیبل کوین های غیر دلاری شده است. قانون MiCA اروپا، در شکل فعلی خود، به نفع بانک های تجاری به عنوان صادرکنندگان آینده استیبل کوین یورو است و نوآوری در اتحادیه اروپا را تضعیف می کند.

تا پایان مهلت مقرر، کاربران می توانند EEUR را با مبادله استیبل کوین های خود با دارایی های دیجیتالی مانند OSMO، ATOM، یا USD Coin (USDC) در صرافی غیرمتمرکز Cosmos Osmosis (OSMO) بازخرید کنند. برای مبالغ بالای ۱۰۰۰۰۰ یورو، e-Money بازخرید مستقیم یورو را از طریق e-Money A/S توصیه می‌کند. این شرکت به KYC/AML نیاز دارد و انتظار می‌رود پردازش آن تقریباً ۵ روز کاری طول بکشد. لطفاً با [email protected] تماس بگیرید تا از این گزینه استفاده کنید.» این شرکت نوشت.

e-Money در سال ۲۰۱۷ بر روی بلاک چین Cosmos تأسیس شد و شبکه اصلی خود را در اوایل سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد. این شرکت قبلاً با اداره خدمات مالی و ارنست اند یانگ برای توسعه یک مدل شفاف و سازگار برای استیبل کوین‌ها که می‌تواند نرخ‌های بهره منفی در منطقه یورو را تطبیق دهد کار کرده بود. انتشار استیبل کوین EEUR را با استفاده از فناوری پل اتریوم (ETH) آغاز کرد و بعداً Cosmos را به کار گرفت. و اکسلار.

صنعت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ با چالش‌های زیادی مواجه شد، به طوری که هم نهادهای متمرکز و هم غیرمتمرکز با مشکلاتی مواجه بودند. پول الکترونیکی مستقیماً تحت تأثیر قرار نگرفت، کسب‌وکار استیبل کوین به شدت به ادغام با امور مالی سنتی متکی است و علاقه مؤسسات مالی به ارزهای دیجیتال رویدادی برای سال ۲۰۲۲ است. “

الان رای بدهید!نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا