اخبار ارز دیجیتال

Core Scientific 27000 دکل برای پرداخت ۳۸ میلیون دلار بدهی تحویل می دهد

شرکت استخراج ارز دیجیتال ورشکسته معتقد است که سود بلندمدت بیشتر از ضررهای فوری ناشی از واگذاری ماشین‌ها است.

شرکت استخراج رمزارز Core Scientific قراردادی را با گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) برای تحویل بیش از ۲۷۰۰۰ دستگاه ماینینگ مورد استفاده به عنوان وثیقه برای پرداخت ۳۸.۶ میلیون دلار بدهی معوقه امضا کرد.

در پرونده های دادگاه، این شرکت گفت که دکل معدنی دیگر جزء تجارت یا برنامه های آتی آن نیست. این شرکت در حال حاضر منتظر تایید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی تگزاس است که رسیدگی به این پرونده را انجام خواهد داد.

این شرکت اذعان کرد که این حرکت تأثیر منفی کوتاه مدتی بر درآمد آن خواهد داشت، اما Core Scientific تاکید کرد که سود بلندمدت از پرداخت بدهی‌هایش «بیشتر از ضررهای فوری است». شرکت استخراج ارز دیجیتال این انتقال را اولین قدم به سوی آینده ای سودآورتر و پایدارتر می داند.

این شرکت همچنین در حال تغییر عملیات از استخراج بیت کوین (BTC) به چیزی است که به عنوان ناوگانی از دکل های استخراج «کمی کوچکتر اما کارآمدتر» که ذخیره شده اند توصیف می کند. این شرکت قصد دارد با نصب دکل استخراج S19 XP که در حال حاضر استفاده نشده است، برخی از ضررهای ناشی از انتقال دارایی را کاهش دهد.

مربوط: حرکت فایل های علمی هسته ای برای فروش بیش از ۶ میلیون دلار در کوپن های بیت مین

شرکت استخراج ارز دیجیتال در ۲۱ دسامبر برای فصل ۱۱ اعلام ورشکستگی کرد. این پرونده ماه ها پس از آن صورت می گیرد که این شرکت فاش کرد که در تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار با مشکل مالی مواجه است. در آن زمان، این شرکت افزایش هزینه های برق، افزایش نرخ هش بیت کوین جهانی، قیمت پایین بیت کوین و ورشکستگی درجه سانتیگراد را به عنوان دلایل مشکلات مالی خود ذکر کرد.

در ۳۱ ژانویه، دادگاه ورشکستگی طرح یک شرکت معدنی را برای استقراض ۷۰ میلیون دلاری برای جایگزینی وام های موجود تایید کرد. این به Core Scientific اجازه می‌دهد تا از یکی از طلبکاران شرکت، بانک سرمایه‌گذاری B. Riley، تأمین مالی دریافت کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا