اخبار ارز دیجیتال

Core Scientific مشکلات مالی در تشکیل پرونده SEC را آشکار می کند، می گوید ممکن است پایان آن نزدیک باشد

ماینرهای بیت کوین می گویند که بیت کوین پایین و قبوض برق بالا و همچنین امتناع درجه سانتیگراد از پرداخت قبوض می تواند لغو شود. دارایی BTC این شرکت از ۸۰۵۸ در ماه می به ۲۴ امروز کاهش یافته است.

استخراج‌کننده بیت‌کوین Core Scientific در ۲۶ اکتبر فرمی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرد که نشان می‌دهد در اواخر اکتبر و اوایل نوامبر پرداختی انجام نخواهد داد. این شرکت قیمت‌های پایین بیت‌کوین، افزایش قبوض برق، افزایش هش‌ریت‌های جهانی بیت‌کوین و شکایت با وام‌دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیوس را مقصر می‌داند.

پرداخت هایی که شرکت از آن صرف نظر می کند صرف تجهیزات و سایر منابع مالی و همچنین دو سفته می شود. طلبکاران این شرکت گفتند که می توانند به دنبال راه حل هایی از جمله تجدید ساختار بدهی و شکایت علیه شرکت باشند. این اقدامات ممکن است منجر به “رویداد نکول بر اساس سایر قراردادهای بدهی شرکت” و تسکین بیشتر طلبکار برای شرکت شود. می افزاید:

ما انتظار داریم منابع نقدی موجود ما تا پایان سال ۲۰۲۲ تمام شود. […] با توجه به ابهامات در مورد وضعیت مالی ما، تردیدهای قابل توجهی در مورد توانایی ما برای ادامه فعالیت به مدت معقول وجود دارد. “

Core Scientific مشاوران حقوقی و مالی را استخدام کرده است، در حال مذاکره با طلبکاران است و در حال بررسی افزایش سرمایه است. این پرونده همچنین هشدار داد که ممکن است روند ورشکستگی را آغاز کند. خزانه این شرکت از ۱۰۵۱ بیت کوین (BTC) و ۲۹.۵ میلیون دلار وجه نقد در ۳۰ سپتامبر به ۲۴ BTC و ۲۶.۶ میلیون دلار در ۲۶ اکتبر کاهش یافت. Core Scientific تا ۳۱ مه ۸۰۵۸ BTC داشت.

این شرکت دارای یک خط اعتباری سرمایه با B. Riley است که به آن حق می دهد تا ۱۰۰ میلیون دلار از سهام عادی خود را به شرکت های خدمات مالی بفروشد. تا ۲۶ اکتبر، ۲۰.۷ میلیون دلار درآمد خالص از این معامله دریافت کرده بود.

مرتبط: ب. رایلی ممکن است تا ۱۰۰ میلیون دلار سهام در بیت کوین ماینر Iris Energy بخرد

Core Scientific مقالاتی را در ۱۹ اکتبر به دادگاه ارائه کرد و ادعا کرد که سلسیوس از پرداخت قبوض خود به شرکت از زمان اعلام ورشکستگی طبق فصل ۱۱ در ۱۳ جولای خودداری کرده است. طبق گزارش‌ها، سلسیوس با این ادعاها مقابله کرده است که Core Scientific به تعهدات خود در مورد استقرار و تامین برق دکل عمل نکرده است. Core Scientific در آن زمان ادعا کرد که سلسیوس ۲.۱ میلیون دلار بدهکار است و روزانه ۵۳۰۰۰ دلار “برای پوشش افزایش نرخ برق پس از درخواستی که سلسیوس از پرداخت آن خودداری کرده است” از دست می دهد.

Core Scientific همچنین از فرصت استفاده کرد و SEC را از انتصاب نیل گلدمن به عنوان هفتمین عضو هیئت مدیره خود مطلع کرد. گلدمن بابت خدماتش ماهانه ۳۵۰۰۰ دلار غرامت دریافت خواهد کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا