اخبار ارز دیجیتال

هسته علمی ممکن است به دنبال شرایط مالی نامشخص ورشکستگی را در نظر بگیرد: گزارش

این شرکت ماینینگ قیمت پایین بیت کوین، هزینه های برق، افزایش نرخ هش بیت کوین و شکایت با سلسیوس را به عنوان کمک به مشکلات مالی خود عنوان می کند.

طبق گزارش ها، شرکت استخراج بیت کوین Core Scientific در حال بررسی ورشکستگی است زیرا گروهی از دارندگان اوراق قرضه قابل تبدیل به وکلای بازسازی مشورت می کنند.

قانون بلومبرگ در ۱ نوامبر گزارش داد که دارندگان اوراق قرضه Core Scientific پس از تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر همکاری مشکلات مالی، با شرکت حقوقی Paul Hastings وارد معامله شده اند. بایگانی ۲۶ اکتبر نشان می دهد که شرکت ماینینگ در اواخر اکتبر و اوایل نوامبر فعالیت خواهد کرد و دلیل آن قیمت های پایین بیت کوین (BTC)، افزایش قبوض برق، افزایش نرخ هش بیت کوین جهانی و مشکلات قانونی است. نشان داد که نمی تواند به تعهدات مالی خود عمل کند.

در پرونده دادگاهی در ۱۹ اکتبر، Core Scientific ادعا می کند که سلسیوس بیش از ۲.۱ میلیون دلار هزینه پس از دادخواست به شرکت بدهکار است و تا زمانی که تعهدات مالی خود را برآورده کند، هر روز حدود ۵۳۰۰۰ دلار از دست می دهد. سلسیوس پاسخ داد که شرکت معدنی استقرار دکل را به تأخیر می اندازد و نیروی کمتری را نسبت به قراردادی که قبلاً توافق شده بود تأمین می کند.

مربوط: Marathon گزارش می دهد که ۸۰ میلیون دلار در معرض شرکت های معدنی ورشکسته قرار گرفته است.

سهام Core Scientific در قیمت سهام Nasdaq CORZ پس از ثبت SEC بیش از ۸۷ درصد سقوط کرد، از ۱.۰۱ دلار در زمان عرضه به ۰.۱۷ دلار. تا ۲۶ اکتبر، شرکت ماینینگ گزارش داد که ۲۶.۶ میلیون دلار پول نقد و ۲۴ بیت کوین دارد، در حالی که تا ۳۰ ژوئن، ۸۸۰ میلیون دلار صورتحساب قابل پرداخت را گزارش کرده است.

از شرکت‌های استخراج تا شرکت‌های وام‌دهنده، بسیاری از شرکت‌های فعال در صنعت ارزهای دیجیتال مشکلات مالی را در بحبوحه رکود بازار در ماه می گزارش کرده‌اند. Compute North، یک شرکت مستقر در مینه‌سوتا، در ماه سپتامبر به دلیل فشارهای مالی ناشی از تأثیرات زمستان ارز دیجیتال و افزایش هزینه‌های انرژی، درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد. بلاک چین آرگو نیز در ماه اکتبر اعلام کرد که به دلیل کمبود بودجه در خطر تعطیلی قرار دارد.

Cointelegraph با Core Scientific تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا