اخبار ارز دیجیتال

حرکت فایل های علمی هسته ای برای فروش بیش از 6 میلیون دلار در کوپن های بیت مین

پرونده های دادگاه نشان می دهد که شرایط و ضوابط متعددی که برای کوپن اعمال می شود، آن را برای تجارت Core Scientific بی فایده می کند.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) ورشکسته Core Scientific در 25 ژانویه درخواست فروش 6.6 میلیون دلار کوپن بیت مین را بر اساس سوابق دادگاه ارائه کرد.

طبق بایگانی، چندین شرایط و ضوابط اعمال شده برای کوپن آن را برای تجارت Core Scientific بی فایده می کند. به طور خاص، این کوپن «فقط می‌تواند برای پرداخت 30 درصد سفارش‌های جدید استخراج‌کنندگان S19 از بیت‌مین استفاده شود و نمی‌توان آن را با پول نقد با بیت‌مین مبادله کرد».

علاوه بر این، کوپن به مدل S19 محدود می شود که در مقایسه با مدل های اخیر بیت مین، خروجی هش کمتری دارد. این شرکت گفت: «بدهکاران معتقد نیستند که استفاده از نقدینگی خود برای خرید ماینرهای جدید S19 بهترین استفاده از پول نقد آنهاست، حتی با وجود کوپن‌های Bitmain.»

علاوه بر این، انتظار می‌رود کوپن‌های Bitmain بین مارس و آوریل 2023 منقضی شوند، زمانی که شرکت انتظار دارد از تغییر ساختار فصل 11 خود خارج شود.

علاوه بر این حرکت، شرکت در حال مذاکره با Bitmain و دو شخص ثالث بالقوه است که علاقه مند به خرید کوپن ها با تخفیف قابل توجه هستند. کوپن 4.8 میلیون دلاری تقریباً 713000 دلار فروخته شد که هر دو 15٪ از ارزش اسمی کوپن را نشان می دهد.

این فروش کل ترازنامه Core Scientific را به حدود 1 میلیون دلار می رساند. این شرکت همچنین گفت:

اگرچه کل قیمت خرید حدود 1 میلیون دلار به ارزش اسمی حدود 6.7 میلیون دلار در کوپن های بیت مین تخفیف قابل توجهی دارد، اما ارزش این کوپن های بیت مین بسیار بیشتر از صفر برای بدهکار و دارایی آنها است. همچنین ارزش بالایی را نشان می دهد. ”

طبق این پرونده، زمستان کریپتو منجر به فروش ماینرهای S19 در بازار ثانویه شده است که باعث کاهش قیمت ها شده است. به این ترتیب، معاملات اخیر کوپن‌های ماینر S19 در مبادلات کوپن در ارزش‌های بین 15 تا 25 درصد ارزش اسمی کوپن رخ داده است.

Core Scientific، یکی از بزرگترین شرکت های استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، در 21 دسامبر به دلیل افزایش هزینه های انرژی، کاهش درآمد و افت قیمت بیت کوین، درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد. این شرکت اخیراً موافقت دادگاه را برای گرفتن وام 37.5 میلیون دلاری از طلبکاران موجود در میان مشکلات نقدینگی دریافت کرده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا