🚨 اخبار ارز دیجیتال

Core DAO با Bitget و MEXC برای راه اندازی صندوق اکوسیستم ۲۰۰ میلیون دلاری شریک می شود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صندوق اکوسیستم از پروژه های در مراحل اولیه حمایت مالی می کند.

Core DAO، سازمانی که برای توسعه اکوسیستم ساتوشی پلاس کار می کند، یک صندوق اکوسیستمی ۲۰۰ میلیون دلاری است که با هدف سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های غیرمتمرکز و پروتکل های ساخته شده بر روی لایه اصلی بلاک چین ۱ معرفی شده است.

طبق دو بیانیه مطبوعاتی تایید شده توسط کوین تلگراف (یکی از CoreDAO و دیگری از Bitget)، صندوق اکوسیستم توسط شرکای استراتژیک مانند صرافی ارزهای دیجیتال Bitget و MEXC پشتیبانی می‌شود و در نظر گرفته شده است که از پروژه‌های در مراحل اولیه پشتیبانی مالی کند. این حمایت شامل حوزه های مختلفی مانند تحقیق و توسعه، استخدام، بازاریابی، برنامه های ایجاد جامعه و سایر ابتکارات رشد مهم است.

علاوه بر سرمایه گذاری، این مشارکت همچنین شامل لیست پروژه های اصلی و باز کردن مناطق تجاری هسته ای جدید در Bitget و کیف پول BitKeep یکپارچه آن می شود. Bitget همچنین به یکی از اعتبار سنجی شبکه اصلی تبدیل خواهد شد و از سهامداری اصلی در صرافی ها پشتیبانی می کند. پایگاه کاربری Bitget با بیش از ۸ میلیون نفر، اکوسیستم Core DAO را با قابلیت های قابل توجه و نقدینگی ضروری فراهم می کند.

Core DAO Ecosystem Fund خود را از همتایان خود در صنعت متمایز می کند، زیرا یک سیستم مبتنی بر کمک هزینه را اتخاذ نمی کند، جایی که نیاز اصلی یک پروژه برای ایجاد یک پروتکل خاص، دریافت حمایت مالی است. در عوض، صندوق اکوسیستم هر پروژه را برای دستیابی به معیارهای از پیش توافق شده و سفارشی سازی شده تشویق می کند که ارزش ملموسی را برای جامعه اصلی فراهم می کند.

Rich Rines، مشارکت کننده اصلی Core DAO اظهار داشت:

Core DAO همیشه ایجاد بالاترین کیفیت فناوری در صنعت بلاک چین را در اولویت قرار می‌دهد، مهم‌تر از اینکه «اولین» یا «سریع‌ترین» کاری باشد. به همین دلیل است که صندوق اکوسیستم ما توانایی پروژه‌ها را برای ارائه ارزش و حفظ موفقیت تشویق می‌کند.”

گریسی چن، مدیر عامل Bitget، گفت:

“این سرمایه گذاری گواهی بر تعهد ما به حمایت از فضای بلاک چین از زوایای مختلف است. ما باید در نظر داشته باشیم که این چیزی است که با حمایت خود از صندوق حفاظت تبلیغ می کنیم.”

مرتبط: مؤسس آزمایشگاه Umami: DAO همیشه پاسخگو نیست

Bitget، یک صرافی مشتقات رمزنگاری و شریک استراتژیک Core DAO’s Ecosystem Fund، اخیراً یک صندوق Web3 100 میلیون دلاری را برای پروژه های رمزنگاری در آسیا راه اندازی کرده است. Bitget قصد خود را برای هدایت بودجه به سرمایه گذاری های دارای Web3 و پروژه های جهانی اعلام کرده است. این شرکت تمرکز خود را بر روی پروژه‌هایی در آسیا که دارای نقشه راه مشخصی هستند و توسط تیم‌های با تجربه برای مقابله با مشکلات دنیای واقعی هدایت می‌شوند، به اشتراک گذاشت.

در طول راه‌اندازی صندوق Web3، گریسی چنگ، مدیر عامل Bitget، بر تکامل سریع چشم‌انداز Web3 و ارزشی که می‌تواند باعث توسعه آن شود و آن را به یک پدیده جهانی مانند Web2 تبدیل کند، تأکید کرد. من بر لزوم حمایت از پروژه چن تاکید کرد که هدف اصلی صندوق Bitget Web3 شناسایی پروژه هایی است که به احتمال زیاد این تحول را به جلو می برند.

یکی دیگر از شرکای استراتژیک Core DAO’s Ecosystem Fund MEXC است. MEXC یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که به کاربران امکان دسترسی به دارایی‌های دیجیتال و قابلیت‌های معاملاتی مختلف مانند معاملات نقطه‌ای و مارجین، معاملات مشتقات و خدمات سهام را می‌دهد.

مجله: آیا کار خود را رها می کنید و ۳۰۰۰۰۰ دلار از کار برای DAO کسب می کنید؟

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا