اخبار ارز دیجیتال

گزارش: سهام سهامدار کنترل کننده GBTC “بسیار غیر نقدینگی” است

سلکیس گفت: «این خبر خوبی برای سهامداران GBTC و مبارزه با FUD است.

با توجه به توییتر جدید موقعیت به گفته رایان سرکیس، مدیر عامل شرکت تحقیقاتی بلاکچین Messari، سهامداران کنترل کننده Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، Genesis Global و Digital Currency Group، صرفاً دارایی های خود را برای جمع آوری پول بیشتر می فروشند. سلکیس توضیح داد که این محدودیت به دلیل قانون ۱۴۴A قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال ۱۹۳۳ است. این امر ناشران نهادهای معامله شده در خارج از بورس (OTC) را مجبور می کند تا اخطار قبلی را در مورد فروش پیشنهادی و سقف فروش سه ماهه اعمال کنند. یا ۱% از سهام موجود یا حجم معاملات هفتگی.

بر اساس محاسبات ارائه شده توسط Selkis، تا ۶۲ میلیون دلار در هر سه ماهه انحلال بر اساس آزمون معوقه سهام و حداکثر تا ۲۳ میلیون دلار در هر سه ماهه انحلال بر اساس آزمون حجم. او نوشت: “تأمین مالی مجدد DCG-Genesis با استفاده از GBTC به عنوان وثیقه *بسیار* محتمل تر است.”

Grayscale Bitcoin Trust، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری مشترک بیت کوین جهان، در حال حاضر شاهد کاهش ارزش خالص خود به دلیل مشکلات نقدینگی پیرامون اپراتور Genesis Global و شایعات ورشکستگی در اطراف مالک Digital Currency Group است. این صندوق با ۴۰ درصد تخفیف نسبت به ارزش (NAV) معامله می شود. گفته می شود که گروه ارز دیجیتال از زمانی که تجارت با تخفیف به NAV را آغاز کرده است، ۸۰۰ میلیون دلار سهام GBTC خریداری کرده است. این شرکت و شرکت های وابسته آن در حال حاضر حدود ۱۰ درصد از سهام باقی مانده تراست را در اختیار دارند.

پس از اینکه جنسیس گلوبال در ۱۶ نوامبر شروع به تعلیق برداشت‌ها کرد، شایعاتی مبنی بر ورشکستگی شرکت مادر آن، Digital Currency Group، آغاز شد و برای بازپرداخت طلبکاران خود، باید GBTC را منحل کند.مقیاس خاکستری از آن زمان تاکنون روشن شد «قوانین، مقررات و اسنادی که محصولات دارایی دیجیتال Grayscale را تعریف می‌کنند، وام‌دهی، وام‌گیری یا هر گونه دخالت در دارایی‌های دیجیتالی زیربنایی محصول را ممنوع می‌کنند، و اینکه «BTC اصلی Grayscale Bitcoin Trust متعلق به $GBTC و $GBTC است.» ۱ نفر. “

Grayscale همچنین نامه‌ای به امضای آلسیا هاس، مدیر مالی Coinbase و آرون اشنارک، مدیر عامل Coinbase Custody صادر کرد و تأیید کرد که در حال حاضر ۶۳۵۲۳۵ بیت کوین (BTC) به نام Grayscale در اختیار دارد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا