🚨 اخبار ارز دیجیتال

تلاش مجدد فدراسیون مصرف کنندگان کالیفرنیا برای تنظیم مقررات شرکت های ارزهای دیجیتال


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نماینده کنگره، تیموتی گریسون، قانون دارایی های مالی دیجیتال را برای محافظت از مردم کالیفرنیا در برابر مشکلات مالی و تشویق نوآوری مسئولانه معرفی کرد.

فدراسیون مصرف کنندگان کالیفرنیا (CFC)، یک سازمان غیرانتفاعی که از حقوق مصرف کنندگان حمایت می کند، از قوانینی حمایت می کند که به دنبال مجوز و تنظیم فعالیت های مبادلات ارزهای دیجیتال است.

قانونی که مستلزم نظارت نظارتی بر مشاغل رمزنگاری است – قانون دارایی های مالی دیجیتال – توسط نماینده کنگره، تیموتی گریسون با هدف محافظت از کالیفرنیایی ها در برابر مشکلات مالی و ترویج نوآوری مسئولانه معرفی شد. گریسون معتقد است صدور مجوز گام طبیعی بعدی برای صنعت ارزهای دیجیتال است و اضافه می کند:

و تا زمانی که این گام را برداریم، به همان اندازه واضح است که کالیفرنیایی‌ها در برابر کلاهبرداری‌های مالی قابل پیشگیری گسترده آسیب‌پذیر خواهند بود.»

این دومین تلاش CFC برای مجوز و تنظیم دارایی های دیجیتال و شرکت های ارزهای دیجیتال است. این لایحه (AB 39) اولین بار در سال ۲۰۲۲ ارائه شد، اما توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام رد شد.

در صورت تصویب، این لایحه در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۵ به قانون تبدیل می شود و شهروندان را از مشارکت در تجارت ارزهای دیجیتال تا زمانی که “معیارهای خاصی برآورده نشده اند” منع می کند. AB 39 به شرکت‌های ارزهای دیجیتال تحت اداره حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا مجوز می‌دهد تا از وضوح نظارتی و حفاظت از سرمایه‌گذار اطمینان حاصل کند.

ورشکستگی ها و کلاهبرداری های سال گذشته تنها به منافع جمعی ما در تضمین حمایت اولیه و اساسی از مصرف کننده در این بازار افزوده است. رابرت هرل، مدیر اجرایی CFC، با شفاف سازی قصد پشت این اقدام، افزود.

CFC معتقد است اولین جلسات استماع این لایحه در کنگره در ماه آوریل برگزار خواهد شد.

مرتبط: پرورش دهندگان شاهدانه در کالیفرنیا از بلاک چین برای ردیابی علف های هرز استفاده می کنند

در حالی که سیاستمداران کالیفرنیا تلاش می‌کنند مقررات ارزهای دیجیتال را معرفی کنند، دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا (DMV) در حال آزمایش دیجیتالی‌سازی و انتقال مالکیت خودروها از طریق بلاک چین خصوصی Tezos است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، آجی گوپتا، مدیر ارشد دیجیتال DMV کالیفرنیا گفت که این شرکت امیدوار است تا ظرف سه ماه آینده این دفتر کل سایه را حل کند.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا