🚨 اخبار ارز دیجیتال

“پایان یک دوره” – ConsenSys در انتقال به MetaMask Snap ترافل و گاناش را حذف می کند

ترافل در ۲۲ سپتامبر در یک پست در شبکه های اجتماعی گفت: “نیازی به این نیست. این چند ماه سخت گذشت.”

توسعه‌دهندگان اتریوم گرد هم می‌آیند تا به تیم‌های پشت سر Ganache و Truffle، دو ابزاری که زمانی در روزهای اولیه قراردادهای هوشمند اتریوم ضروری بودند، ادای احترام کنند.

در پستی در ۲۲ سپتامبر، Consensys از بازنشستگی دو محصول در یک انتقال گسترده تر به Metamask Snaps و SDK خبر داد.

جورجیوس کنستانتوپولوس، مدیر ارشد فناوری و شریک Paradigm، این اعلامیه را “پایان یک عصر” توصیف کرد و به اشتراک گذاشت که آنها اولین قرارداد هوشمند را با Truffle Suite ایجاد کرده‌اند.

به طور مشابه، Foobar، یک توسعه‌دهنده ناشناس و منتقد محبوب ارزهای دیجیتال، نوشت که Truffle اولین پشته فناوری بود که برای ایجاد قراردادهای هوشمند در اتریوم استفاده شد.

“مجموعه ابزاری که به من کمک کرد کارم را شروع کنم. احتمالاً شما بیش از آنچه می دانید در این زمینه مشارکت کرده اید.” من نوشته ام یکی دیگر از توسعه دهندگان اتریوم به این اعلامیه پاسخ داد.

Truffle Suite در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و تیم و فناوری آن توسط Consensys در سال ۲۰۲۰ خریداری شد. در زمان خرید، Consensys گفت Truffle Suite مورد اعتماد ۱.۳ میلیون توسعه دهنده در سراسر جهان است.

برای سهولت مرحله انتقال بین پشته‌های فناوری، Consensys در یک پست وبلاگ جداگانه توضیح داد که با HardHat همکاری کرده است تا به توسعه‌دهندگان کمک کند تا نرم‌افزار جدیدی را در شبکه اتریوم ایجاد و استقرار دهند.

Consensys نوشت: “ما در حال سرمایه گذاری بر روی ابزارها و APIهای جدید هستیم تا توسعه دهندگان را قادر به ساخت DApp های قدرتمند با استفاده از MetaMask، Infura و Linea کنیم. به همین دلیل است که تیم مهندسی Truffle به این تیم ها می پیوندد.” Consensys نوشت: “ما قصد داریم ساخت محصولات توسعه دهنده خود را تسریع کنیم.”

مربوط: Infura غیرمتمرکز در ماه های آینده راه اندازی می شود، غول های ابری Web2 احتمالاً به آن ملحق خواهند شد: Consensys

بر اساس گزارشی در ۲۲ سپتامبر پست در X (توئیتر سابق)، Truffle Suite در ۹۰ روز آینده به پایان خواهد رسید. Consensys گفت که پایگاه های کد Truffle و Ganache همچنان به عنوان بایگانی عمومی در دسترس خواهند بود.

در جامعه توسعه اتریوم، Ganache یک ابزار محبوب برای ایجاد، ارزیابی و استقرار قراردادهای هوشمند بوده است. این یک پشته فناوری محبوب به دلیل قابلیت همکاری با Truffle Suite، یک چارچوب توسعه برای ساخت، آزمایش و استقرار قراردادهای هوشمند در اتریوم بود.

MetaMask “Snaps” نام Consensys برای DApp های جدید ساخته شده توسط توسعه دهندگان شخص ثالث است که عملکرد کیف پول MetaMask را گسترش می دهد. سیمون موریس، رئیس استراتژی ConsenSys اخیراً به Cointelegraph گفته است که MetaMask Snap آینده مشابه اپ استور اپل عمل خواهد کرد.

چشم هوش مصنوعی: کاربردهای عملی هوش مصنوعی در ارزهای دیجیتال، رقیب GPT-4 گوگل و AI Edge برای کارمندان بد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا