اخبار ارز دیجیتال

ConsenSys تعداد کارکنان را ۱۱ درصد کاهش می دهد، اقتصاددان ارشد فرمول استخدام را فاش می کند

جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys تأیید کرده است که این شرکت ۹۶ کارمند خود را کاهش می دهد تا منابع را بر روی تجارت اصلی خود متمرکز کند.

شرکت مادر MetaMask، ConsenSys، ۱۱ درصد از نیروی کار خود را رها کرده است و جوزف لوبین، مدیر عامل شرکت، “شرایط نامطمئن بازار” را عامل سقوط اخیر دانسته است.

در یک پست وبلاگ ۱۸ ژانویه توسط جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys، مدیر عامل شرکت بلاک چین گفت که بازیگران “بد” تامین مالی متمرکز (CeFi) “یک مشکل زیست محیطی هستند که همه ما باید روی آن کار کنیم.” سایه بزرگی بر سیستم

لوبین گفت که این تصمیم بر ۹۶ کارمند تأثیر می گذارد و بخشی از برنامه ای برای تمرکز منابع بر روی مشاغل اصلی است.

رکس سوکولین، مدیر ارشد اقتصاد رمزنگاری ConsenSys، چند روز قبل از اعلام رسمی کاهش مشاغل که قبلاً به طور گسترده گزارش شده بود، در گفتگو با کوین تلگراف گفت که این صنعت در مقیاس گسترده ای در سطح جهانی قرار دارد. او گفت که هنوز تا پذیرش فاصله زیادی دارد.

او گفت: “ما هنوز در جایی هستیم که این یک فناوری نوظهور است. عموم مردم آن را به طور کامل درک نمی کنند.”

به گفته Consensys، در طول آخرین بازار صعودی، بیش از ۳۰ میلیون کاربر ماهانه از MetaMask برای دسترسی به پروتکل‌های DeFi، ایجاد و تجارت NFT و شرکت در DAO استفاده می‌کردند. اگرچه امیدوارکننده است، اما در سطح جهانی قطره ای در اقیانوس است.

Sokolin گفت: “MetaMask 30 میلیون کاربر ماهانه دارد و Web3 احتمالا ۵۰۰ میلیون آدرس دارد.” اما این ۵ میلیارد نفر نیست.

سوکولین در پاسخ به این سوال که چه زمانی ارزهای رمزپایه مورد پذیرش جریان اصلی قرار خواهند گرفت، گفت که همه چیز در مورد موارد استفاده قانع کننده از ارزهای دیجیتال و یک اکوسیستم پر رونق برای پشتیبانی از آنها است.

لکس سوکولین، اقتصاددان ارشد رمزارز در ConsenSys منبع: Lexsokolin.com

او همچنین این ایده را رد کرد که این امر در نتیجه تجربه کاربری بهتر و مقررات شفاف‌تر ایجاد می‌شود.

“آنها چیزی نیستند که مردم می گویند [such as] «چه زمانی رابط کاربری بهبود خواهد یافت» یا «چه زمانی مقررات بهبود خواهد یافت». آنها مهم هستند، اما […] سوکورین گفت: آنها کاتالیزور نیستند.

“فقط یک محرک برای چیزها وجود دارد. آیا به اندازه کافی خریدهای Web3 خواهم داشت که بخواهم داشته باشم؟”

«اگر در Web3 زندگی می‌کنم، آواتار، رسانه‌های اجتماعی، داده‌هایم و وضعیت شخصی، شهرت، وابستگی به جامعه، […] به من وابسته است که یک شی دیجیتال دارم […] ناگزیر، همه به جایی می‌رسند که می‌خواهند در Web3 تجارت کنند. ”

بنابراین برای من، پذیرش مالی مهمترین چیز است، زیرا بقیه را به اکوسیستم می کشاند.

مربوط: پذیرش کریپتو در سال ۲۰۲۲: چه رویدادهایی صنعت را به جلو بردند؟

در آخرین پست خود، روبین گفت که این شرکت بر روی جریان نیروی کار خود متمرکز است، با محرک های ارزش اصلی از جمله راه حل نگهداری کاربر نهایی MetaMask، پلت فرم توسعه دهنده Infura و “محصولات جدید” که تجارت Web3 و سازمان های مستقل غیرمتمرکز را رشد می دهد. کسب و کار خود را متمرکز خواهد کرد. جامعه (DAO).نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا