اخبار ارز دیجیتال

ConsenSys بیانیه حمایت از ادامه دادخواهی مالیاتی Jarett را منتشر می کند

پس از اینکه سازمان امور مالیاتی بازپرداختی را که این زوج به دنبال آن بودند، صادر کرد، یک دادگاه شکایت جارت در مورد مالیات بر جوایز سهام را رد کرد. گفتند کافی نیست.

ConsenSys بیانیه ای را در ۷ فوریه منتشر کرد و درخواست تجدید نظر دادخواست جارت علیه ایالات متحده در رابطه با مالیات بر پاداش های سهام را تایید کرد. این شکایت ناشی از اختلاف بر سر بازپرداخت تقریباً ۴۰۰۰ دلاری است که جاشوا و جسیکا جارت برای توکن XTZ که در سال ۲۰۱۹ تأیید کردند، ادعا کردند.

جارت ها استدلال می کردند که پاداش های شرط بندی باید به عنوان دارایی تلقی شود و تنها زمانی که فروخته می شود مشمول مالیات شود. جارت پس از نادیده گرفتن درخواست بازپرداخت توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) شکایت کرد.

آنها در سال ۲۰۲۲ بازپرداختی را صادر کردند، اما جارت آن را رد کرد و ترجیح داد به دادخواست ادامه دهد.

مرتبط: IRS به مالیات دهندگان یادآوری می کند که درآمد رمزنگاری شده را قبل از تشکیل پرونده در سال ۲۰۲۲ گزارش کنند.

با این حال، پس از آن که دادگاه منطقه تنسی در ماه اکتبر اعلام کرد که دعوا به دلیل پرداخت بازپرداخت، باطل است، پرونده آنها پس از آن رد شد. جارت ها اکنون در حال اعتراض به این تصمیم هستند.

بیل هیوز، مشاور ارشد و مدیر امور مقررات جهانی ConsenSys در بیانیه ای گفت:

ما از درخواست جاش و جسیکا جارت حمایت می کنیم، زیرا معتقدیم مالیات دهندگان آمریکایی که اعتبار سنجی های زیادی را در اتریوم اجرا می کنند، تحت قوانین مالیاتی مستحق برخورد منصفانه هستند. […] ما خرسندیم که جارتز اجازه نخواهد داد IRS با درخواست از دادگاه تجدیدنظر برای بازگشایی پرونده از این موضوع بگذرد. ”

ConsenSys در بیانیه‌ای اعلام کرد که به‌روزرسانی آتی اتریوم شانگهای در ماه مارس به اعتبارسنجی‌ها اجازه می‌دهد تا ۱۶ میلیون اتر سهامدار (ETH) را برداشت کنند و رسیدگی مالیاتی کریپتوهای سهامدار به موقع خواهد بود. هدف ما ایجاد مشکل است. بلاک چین خصوصی در بیانیه ای موضع خود در مورد مالیات را تکرار کرد.

“مانند کشاورزانی که محصولات خود را پرورش می دهند، پاداش های تعیین شده توسط پروتکل ایجاد می شود و مشارکت در تامین امنیت پروتکل را تشویق می کند. اموال ایجاد شده تا زمانی که فروخته نشود مشمول مالیات نمی شوند.”

Proof of Stake Alliance نیز حامی سرسخت خانواده جارت است. این سازمان پس از تصمیم دادگاه اکتبر بیانیه زیر را صادر کرد: رو به جلو. ”نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا