🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی ConsenSys مسئول امنیت MetaMask Snaps: “رضایت کلیدی است”

فرانچسکو آندرولی، رئیس انجمن توسعه دهندگان در ConsenSys، توضیح داد که کاربران می توانند از طریق MetaMask Snaps بینش تراکنش های بیشتری کسب کنند.

از آنجایی که عوامل مخرب به تلاش برای سرقت دارایی های رمزنگاری کاربران ادامه می دهند، MetaMask ارائه دهنده کیف پول راهی را برای کاربران ایجاد کرده است تا بینش بیشتری در مورد تراکنش ها و تعاملات درون برنامه های خود به دست آورند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، فرانچسکو آندرولی، رئیس انجمن توسعه دهندگان در ConsenSys، در مورد چگونگی اطمینان از ایمن بودن MetaMask Snap اخیراً منتشر شده برای کاربران صحبت کرد. مدیر اجرایی بر اهمیت رضایت و اطمینان از درک کاربران از هر مرحله از سفر خود در زنجیره های مختلف و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) تاکید کرد.

فرانچسکو آندرولی در سخنرانی اصلی خود در Blockchain Economy دبی.منبع: کوین تلگراف

به عنوان کیف پولی که حاوی دارایی های رمزنگاری شده کاربران مختلف است، امنیت MetaMask Snap می تواند یک نگرانی بالقوه برای کاربران قبل از آزمایش ویژگی های جدید باشد. اما آندرولی گفت که رضایت کاربر یکی از اولویت‌های اصلی او است، و او اسنپ‌ها را برای شفاف‌سازی کامل در مورد نحوه تعامل هر اسنپ با افزونه کیف پول MetaMask طراحی کرد.

او گفت که به روز رسانی جدید به کاربران نقاط داده بیشتری را نشان می دهد و بینش بیشتری نسبت به معاملات خود به آنها می دهد. آندرولی گفت: “وقتی صحبت از امنیت می شود، یکی از دسته بندی های بزرگ در لیست مجاز ما، بینش تراکنش ها است. اساساً، آنچه که با بینش تراکنش ها اتفاق می افتد همان کاری است که برنامه های افزودنی امروز انجام می دهند. در واقع به این معنی است که ما نقاط داده بیشتری در مورد آن داریم.”

مربوط: MetaMask Snap به کاربران اجازه می دهد تا از طریق Solflare با Solana DApps تعامل داشته باشند

در سخنرانی اصلی خود، آندرولی همچنین نشان داد که چگونه یک ضربه محکم به نام Wallet Guard از کاربران در برابر تراکنش های مخرب محافظت می کند. این مدیر اجرایی در مصاحبه با کوین تلگراف توضیح داد که قبل از امضا و تایید یک تراکنش، اطلاعات مختلفی در مورد کارهایی که قرار است انجام دهند به کاربران نشان داده می شود. او گفت:

اساساً، قبل از اینکه واقعاً یک تراکنش را امضا و تأیید کنید، نقاط داده متفاوتی وجود دارد، مثلاً اگر در حال مبادله قراردادهای مخرب هستید یا اگر تعاملات خاصی دارید. این اتفاق قبل از تأیید واقعی تراکنش می‌افتد.»

او تاکید کرد که کاربران “کاملاً” از آنچه در حال رخ دادن است آگاه خواهند بود. به گفته آندرولی، این یک ویژگی بود که در طول توسعه MetaMask Snap بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

مجله: جو روبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذار ETH و “Crypto Google”

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا