اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار ConsenSys به دنبال عملکرد زمستانی Crypto در مورد اتریوم «بالا» است

جو روبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار Consensus، می گوید ثبات نسبی ارزش اتریوم در طول زمستان کریپتو دلیلی برای خوش بین بودن در مورد آینده آن است.

جو روبین، بنیانگذار Consensus، با نشان دادن انعطاف پذیری اتریوم در آخرین زمستان ارزهای دیجیتال، نسبت به پایداری نسبی اتر (ETH) با ترکیب رویدادهای کلان قوی هشدار داد.

اندرو فنتون، سردبیر مجله کوین تلگراف، در رویداد Web3 Building Blocks 23 در تل آویو، اسرائیل با لوبین صحبت کرد تا مصاحبه ای جامع در مورد حال و آینده چشم انداز اکوسیستم اتریوم داشته باشد.

یکی از بنیانگذاران پروتکل بلاک چین قرارداد هوشمند برجسته موضوعات بسیاری از جمله عملکرد بازار ETH در سال گذشته را مورد بررسی قرار داد. بی‌شماری از رویدادهای کلان، از جمله فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی Terra/LUNA و فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، نقشی در آنچه که لوبین به‌عنوان انفجاری از بالای اکوسیستم توصیف کرد، ایفا کرد.

همانطور که می‌دانید، ما به طور غیرمنطقی دیوانه می‌شویم و کارهایی مانند بالاها و پایین‌ها را انجام می‌دهیم.»

روبین ۱۲ ماه گذشته را با اوایل دهه ۲۰۰۰ مقایسه کرد. در آنجا، رونق و رکود دات‌کام باعث شد تا به دلایل ژئوپلیتیک، اقتصادی و زیست‌محیطی، به بررسی «ایده‌های دیوانه‌کننده» بپردازند. او معتقد است که همین نوع دیوانگی ممکن است در آینده نزدیک سرمایه گذاران را به سمت فضای ارزهای دیجیتال سوق ندهد، اما پتانسیل پروژه های بزرگتر و “نوآوری فوق العاده” را می بیند.

“من فکر می کنم ما در مرحله ای هستیم که زیرساخت های کافی ایجاد کرده ایم. ما مقیاس پذیری و قابلیت استفاده را ایجاد کرده ایم و اکنون می توانیم موارد استفاده مفیدتری بسازیم.”

با وجود سال سختی برای بازار ارزهای دیجیتال، لوبین گفت که این بازار به دلیل انعطاف پذیری اکوسیستم اتریوم و «شرکت‌های پرمخاطب» است که می‌خواهند به طور خاص در فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) بسازند. ما چیزهای مثبتی را از ارزشی که داده می شود

مطالب مرتبط: آنچه در ارتقای شانگهای اتریوم وجود دارد و خارج از آن است

بنیانگذاران Consensus اضافه کردند که در حالی که برخی از بازیکنان “CeFi” منفجر می شوند، ETH می تواند ارزشی در حدود ۱۲۰۰ دلار را برای مدت طولانی نگه دارد که دلیل مثبتی برای آینده اکوسیستم است.

“من احساس می‌کنم هیچ‌کس توکن‌ها را با قیمت پایین نفروخت و این چیز خوبی است. ما از اینجا خوش‌بین هستیم.”

ادغام اتریوم همچنین نقش کلیدی در ارزش بازار ETH در ماه‌های اخیر داشته است. بخشی از حرکت اتریوم به سمت اجماع اثبات سهام، معرفی یک مکانیسم هزینه سوزی بود که اتریوم را برای اولین بار در نوامبر ۲۰۲۲ در وضعیت کاهش تورم قرار داد.

روبین همچنین به این موضوع اشاره کرد و بر این باور خود تأکید کرد که برای اطمینان از افزایش ارزش دارایی پایه در طول زمان، تخلیه اتر مهم است.

“من پولی برای خرج کردن برای خرید قهوه دارم. پولی برای سرمایه گذاری دارم. پولی برای قرض دادن و قرض گرفتن دارم.”

بنیانگذار اتریوم همچنین گفت مطمئن است که اکوسیستم اتریوم تغییر بیشتری در عرضه ارز نخواهد داشت و احتمالاً ادامه انقباض پایه پولی ادامه خواهد داشت.

“من فکر می کنم کوچک شدن آهسته معقول است. حداقل اگر مطمئن شویم که اتر را با پروتکل ها قفل می کنیم و قفل کردن اتر را با انواع دیگر سیستم های رای گیری DAO، DeFi و غیره صاف می کنیم. این برای اکوسیستم ارزش دارد. من فکر می کنم وجود دارد.

اتریوم در حال حاضر برای هارد فورک بعدی خود در شانگهای آماده می شود. عملکرد کلیدی آن فعال کردن ETH شرط بندی شده در زنجیره بیکن و برای کاربران برای برداشت پاداش است. توسعه دهندگان بنیاد اتریوم مارس ۲۰۲۳ را به عنوان یک تاریخ عرضه موقت در نظر گرفته اند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا