اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ConsenSys: “حفظ تقریباً تمام عملکردها” پس از کاهش مشاغل

مدیران اجرایی گفتند که اخراج کارکنان به دلیل نگرانی در مورد مسائل «کلان اقتصادی و ژئوپلیتیکی» است که می تواند بر بازار سرمایه خطرپذیر تأثیر بگذارد.

مدیر عامل شرکت جو لوبین در مصاحبه ای با کوین تلگراف در فوریه ادعا کرد که ConsenSys، توسعه دهنده نرم افزار بلاک چین، حتی پس از تعدیل مشاغل اخیر نیز قادر به تحقق اهداف خود است.

لوبین گفت که این کاهش ها “عمدتا به دلیل بادهای مخالف بالقوه و عدم قطعیت های بالقوه” و تا حدی به دلیل کاهش حجم در اکوسیستم ConsenSys به دلیل “عوامل کلان اقتصادی و ژئوپلیتیکی” انجام شد.

روبین گفت که تیم او می‌خواست خود را برای این امکان آماده کند، زیرا آنها نگران بودند که مشکلات قریب‌الوقوع در بازار سرمایه خطرپذیر، جمع‌آوری وجه نقد را برای شرکت‌های ارز دیجیتال دشوار کند.

“هنوز چیزهای بسیار نگران کننده ای در زنجیره تامین، مواد و تراشه ها، و تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر وجود دارد. همچنین، VCS مهربان یا سخاوتمندانه نیستند و به اعتقاد من تا زمانی که نوعی تغییر در بخش فناوری رخ ندهد، خودداری می کنند. “

مربوط: MetaMask از همه توکن ها از طریق Snaps پشتیبانی می کند

روبین گفت که کاهش مشاغل به ایجاد «باند فرودگاهی قابل توجه» برای تأمین مالی عملیاتی آینده کمک کرده است، و چندین شرکت کوچکتر را به ConsenSys اضافه کرده است که «واقعاً به ارزش افزوده می‌کنند.» از نظر روبین، این شرکت را در موقعیتی قوی برای مقابله با هر جهانی قرار می‌دهد. بحران اقتصادی در آینده نزدیک.

کنسنسیس ۱۱ درصد از نیروی کار خود را در ۱۹ ژانویه اخراج کرد. چندین شرکت دیگر در زمینه بلاک چین نیز از کاهش کارکنان خود در ژانویه خبر دادند، از جمله Coinbase، Gemini، DCG و Blockchain.com. این به دنبال کاهش یک ساله قیمت ارزهای دیجیتال و حجم معاملات در سال ۲۰۲۲ بود. گزارش CryptoCompare برای ماه اکتبر می‌گوید که حجم معاملات روزانه محصولات کریپتو کمترین میزان در آن ماه بوده است، و برایان امرسترانگ، مدیر عامل Coinbase در دسامبر گفت که حجم معاملات در سال ۲۰۲۲ پیش‌بینی می‌شود. “حدود نصف” سال قبل بود.

نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا