اخبار ارز دیجیتال

ConsenSys 7.03 میلیون رأی به پیشنهاد مهاجرت زنجیره ای BNB در میان نبرد VC اضافه می کند

توسعه دهنده Web3 ConsenSys 7.03 میلیون رای UNI به نفع استقرار Uniswap v3 در زنجیره BNB به صندوق انداخت.

بر اساس داده‌های تالی، ConsenSys، توسعه‌دهنده زیرساخت Web3، سازنده کیف پول دیجیتال محبوب MetaMask، ۷.۰۳ میلیون رای به پیشنهادی برای استقرار پروتکل v3 مبادله غیرمتمرکز Uniswap در زنجیره BNB داده است. آرا بر اساس تعداد UNI های زیربنایی متعلق به ConsenSys تعیین می شود. این مبلغ ۴۷.۵ میلیون دلار تخمین زده می شود. در زمان نگارش این مقاله، ۷۷.۵۶ درصد از شرکت کنندگان موافق این پیشنهاد و ۲۲.۰۷ درصد مخالف آن بودند. روند رای گیری یک هفته ای در ۱۰ فوریه به پایان می رسد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz به این پیشنهاد رای منفی داد. A16z که طبق گزارش ها دارای ۵۵ میلیون توکن UNI است، با ۱۵ میلیون UNI به آن رای منفی داد، در عوض از استفاده از LayerZero به عنوان پروتکل قابلیت همکاری خود به دلیل اتکا به پل های کرم چاله Did حمایت کرد. LayerZero Labs، بخشی از پورتفولیوی a16z، ۱۳۵ میلیون دلار در دور بودجه مارس با ارزش ۱ میلیارد دلاری جذب کرد.

در ژانویه ۲۰۲۲، Wormhole مورد سوء استفاده عظیمی قرار گرفت که منجر به از دست دادن ۳۲۱ میلیون دلار توکن های Wrapped Ether (wETH) شد. از آن زمان، Wormhole اکنون توسط ۱۹ تایید کننده ایمن شده است، بیش از ۲۵ بار توسط شرکت های پیشرو ممیزی شده است، و تمام ارزیابی های امنیتی را گذرانده است.

رای A16z تا حدی در جامعه کریپتو بحث برانگیز بود زیرا با کمتر از ۷ درصد مشارکت برای پیشنهاد در حال انجام، حد نصاب لازم را به تصویب رساند. منتقدان می گویند که چنین اقداماتی ماهیت غیرمتمرکز Uniswap را با متمرکز کردن قدرت رای در VC ها مختل می کند.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا