🚨 اخبار ارز دیجیتال

ConsenSys به مجموعه IP MetaMas آدرس می دهد، ادعا می کند که چیزی تغییر نکرده است

ConsenSys بیان کرده است که داده‌های آدرس IP جمع‌آوری‌شده از کاربران MetaMask، کسب درآمد یا «سوءاستفاده» نمی‌شوند.

پس از دریافت واکنش شدید جامعه در مورد بازنگری اولیه سیاست حفظ حریم خصوصی خود در ۲۳ نوامبر، شرکت مادر MetaMask، ConsenSys، بیانیه ای صادر کرد که در آن مجدداً قصد خود را برای جمع آوری داده ها تأیید کرد.

به گفته این شرکت، این سیاست همیشه به شما می گوید که چگونه انواع خاصی از اطلاعات شخصی به طور خودکار جمع آوری می شوند و این می تواند آدرس IP شما را نیز شامل شود. به گفته ConsenSys، آخرین به روز رسانی برای ارائه شفافیت در مورد نحوه مدیریت Infura، فراخوانی از راه دور پیش‌فرض MetaMask (RPC) بود.

ConsenSys تاکید کرد که MetaMask خود آدرس های IP را جمع آوری نمی کند. در عوض، این سیاست بیان می‌کند که کاربرانی که کیف پول‌ها را از طریق برنامه Infura اجرا می‌کنند، مشمول جمع‌آوری داده‌ها هستند.

این شرکت توییت کرد، ادعا کرد فقط عبارت خط مشی به روز می شود و “هیچ چیز دیگری” در مورد خط مشی یا جمع آوری داده ها متفاوت خواهد بود.

ConsenSys در صحبت با Cointelegraph گفت:

Infura از این اطلاعات به‌طور نامناسب استفاده نمی‌کند و ConsenSys مانند برخی شرکت‌های Web2 از این اطلاعات کسب درآمد نمی‌کند.

به گفته Consensys، Infura در حال حاضر به‌روزرسانی‌های فنی را برای «به حداقل رساندن جمع‌آوری اطلاعات شخصی، از جمله فناوری ناشناس‌سازی، به حداقل رساندن و حذف جمع‌آوری و نگهداری داده‌ها» بررسی می‌کند.

مربوط: رمزگذاری انحصار گوگل، آمازون و اپل را بر روی داده های کاربران می شکند

به‌روزرسانی خط‌مشی زمانی ارائه شد که کاربران پس از سقوط FTX شروع به جستجوی گزینه‌های مدیریت نشده حفظ دارایی دیجیتال کردند. علیرغم اطلاع رسانی این شرکت از طریق کانال های رسمی وب، کاربران در جامعه با شک و تردید واکنش نشان دادند.

تعداد کمی گفت این به کاربران دلایل بیشتری برای انتقال دارایی ها به کیف پول های ذخیره سازی سرد می دهد. دیگران به دنبال توصیه هایی برای کیف پول های جایگزین بودند و تمرکززدایی لازم را با Web3 تکرار کردند.

MetaMask بیش از ۲۱ میلیون کاربر ماهانه دارد که آن را به یکی از محبوب ترین کیف پول های خود حضانت در فضای Web3 تبدیل می کند.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا