🚨 اخبار ارز دیجیتال

اجماع ۲۰۲۳: کسب‌وکارها با وجود چالش‌های نظارتی ایالات متحده به Web3 علاقه نشان می‌دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علیرغم احساسات منفی نسبت به پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، Consensus 2023 هزاران شرکت کننده را گرد هم آورد تا درباره فناوری بلاک چین و پتانسیل ارزهای دیجیتال بحث کنند.

Consensus، کنفرانس سالانه ارزهای رمزپایه و بلاک چین، با وجود مبارزات اخیر نظارتی بر سر پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده، بیش از ۱۵۰۰۰ شرکت کننده را در نسخه ۲۰۲۳ خود در آستین، تگزاس پذیرفت.

ارقام حضور در Consensus 2023 نشان می دهد که شرکت های مستقر در ایالات متحده و سازمان های بین المللی همچنان علاقه زیادی به پیاده سازی فناوری های Web3 در مدل های تجاری خود نشان می دهند.

کیتلین لانگ، بنیانگذار و مدیرعامل Custodia Bank، یک بانک دارایی دیجیتال مستقر در وایومینگ، به کوین تلگراف گفت که این کنفرانس با حضور شرکت کنندگان جدی اکوسیستم برگزار شد و گفت: (به عنوان مثال، چندین لامبو در مقابل هیلتون نیویورک در سال ۲۰۱۸ پارک شدند.) در سال رکود، افراد و مشاغل با اولویت های زمانی کمتر به ساخت و ساز ادامه می دهند. امسال دومی بود. ”

شرکت ها در مورد استراتژی Web3 بحث می کنند

در اجماع ۲۰۲۳ چندین سازمان بزرگ از جمله Mastercard، Google، Robinhood و Coinbase گرد هم آمدند تا در مورد استراتژی Web3 خود بحث کنند.

جیمز ترومنز، رئیس Web3 در Google Cloud، به کوین تلگراف در مورد ابتکار اخیر این شرکت مبتنی بر بلاک چین گفت.

او گفت: «در اواخر سال گذشته، Google Cloud موتور گره بلاک چین را معرفی کرد که به کاربران و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا گره‌های اتریوم را بدون مدیریت یا پشتیبانی خودشان اجرا کنند.»

اخیراً: آیا مصالحه در مورد رمزارزهای ناشناس موجب خشنود شدن قانون‌گذاران ایالات متحده و پذیرش پذیرش می‌شود؟

در Consensus، این شرکت اعلام کرد که پشتیبانی از موتور گره بلاک چین خود را علاوه بر اتریوم، به Polygon Proof of Stake نیز گسترش داده است.

ترومنز اضافه کرد که Google Cloud می داند که Polygon در فضای دانش صفر (ZK) چه کاری انجام داده است.

علاوه بر این، Tromans اشاره کرد که برنامه راه اندازی Google Cloud به شرکت هایی که علاقه مند به ایجاد روی Web3 با استفاده از محصولات موجود Google Cloud هستند، کمک می کند. او گفت: “Polygon بخش مهمی از این ابتکار است، با مشارکت ۳ میلیون دلاری از صندوق های خطرپذیر برای کمک به اجرای این طرح با ما.”

غول خدمات مالی جهانی Mastercard از راه حل “Mastercard Crypto Credential” خود در Consensus رونمایی کرد. Raj Dhamodharan، رئیس Crypto و Blockchain در Mastercard، در یک بحث fireside در Consensus گفت که «از پتانسیل فناوری بلاک چین به دلیل توانایی آن در ذخیره و جابجایی یکپارچه ارزش هیجان‌زده است.»

با این حال، Dhamodharan توضیح داد که “این پتانسیل امروز به طور کامل محقق نشده است”، بنابراین Mastercard کار بر روی برخی از محصولات مانند Mastercard Crypto Credential را آغاز کرده است.

داموداران روی صحنه گفت: «من معتقدم که اگر بلوک‌های ساختمانی مناسب برای امنیت و سادگی داشته باشیم، می‌توانیم کسب‌وکارهای بیشتری بسازیم که بر ابزار اولیه ذخیره و جابجایی ارزش تکیه دارند.»

گفتگوها در رویدادهای جانبی ادامه دارد

در حالی که ۱۰ مرحله اختصاصی برای ۲۸۵ پانل در طول دوره اجماع وجود داشت، بسیاری از رویدادهای جانبی اجازه دادند تا مکالمات مهم خارج از کنفرانس ادامه یابد.

به عنوان مثال، اثبات های دانش صفر (اثبات ZK) به طور گسترده در اجماع مورد بحث قرار گرفتند، در حالی که اثبات های ZK به طور عمیق در رویداد “ZK360” به میزبانی پروتکل مینا مورد بحث قرار گرفتند. ایوان شاپیرو، مدیرعامل بنیاد مینا و یکی از بنیانگذاران پروتکل مینا، به کوین تلگراف گفت که هدف ZK360 این است که شرکت کنندگان در مورد آخرین پیشرفت ها در اثبات ZK و نحوه استفاده از آنها در دنیای واقعی بیاموزند. “Web3 هم به حریم خصوصی و هم نیاز دارد محاسبات تایید شده، ما هر دوی اینها را ارائه خواهیم کرد.”

مدیر عامل بنیاد مینا، ایوان شاپیرو در مورد ZKP در رویداد جانبی ZK360 صحبت کرد.منبع: بنیاد مینا

دیگر شبکه‌های بلاک چین لایه ۱، مانند ریپل و الگوراند، میزبان رویدادهای جانبی بودند که به مشارکت‌کنندگان اجماع اجازه می‌داد تا با اعضای جامعه شبکه کنند و در عین حال درک بهتری از خدمات خاص بلاک چین به دست آورند. این رویدادها همچنین فرصت هایی را برای شرکت کنندگان غیر اجماع فراهم کرد تا در مورد موضوعات مهم در بخش Web3 بیاموزند.

عدم حضور بین المللی

علیرغم حضور قابل توجه در Consensus 2023، برخی از کارشناسان صنعت تاکید کردند که کنفرانس فاقد حضور بین المللی است.

یات سیو، رئیس Animoka Brands، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متخصص در بازی های مبتنی بر بلاک چین، به کوین تلگراف گفت که مناطق آسیایی مانند ژاپن و هنگ کنگ در پذیرش ارزهای دیجیتال پیشرو بوده اند. او گفت که این یک محیط نظارتی خوشایند ارائه می دهد. او گفت که اکثر افرادی که با آنها در اجماع صحبت می کرد به نظر می رسید در این مورد متعجب و یا حتی شک دارند.

“من معتقدم که حضور بین المللی بزرگتر به شرکت کنندگان در اجماع کمک می کند تا طیف هیجان و فرصت های موجود در خارج از ایالات متحده را بهتر درک کنند. ما انتظار داریم که افزایش یابد.”

سیو گفت، با وجود این، اجماع ۲۰۲۳ در مجموع یک کنفرانس پرمخاطب و پر انرژی بود. او گفت: «من از سطح فعالیت معاملاتی شگفت زده شدم، حتی اگر صحبت از عدم تمایل ایالات متحده به ارزهای رمزنگاری شده باشد.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و انسان ها را با ارز دیجیتال تشویق کنیم

کیت گروسمن، رئیس بخش سازمانی MoonPay، سیو را تکرار کرد. او به کوین تلگراف گفت که از دیدن تعداد زیادی از مدیران از چندین شرکت بزرگ که در Consensus شرکت می کنند تحت تأثیر قرار گرفته است. ”نویسنده: Rachel Wolfson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا