🚨 اخبار ارز دیجیتال

تام امر، نماینده کنگره می گوید گری جنسلر، رئیس SEC، یک “تنظیم کننده مخرب” است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نماینده کنگره دوستدار رمزنگاری، «سیاست درهای باز» فرضی گری جنسلر را زیر سوال می‌برد و پیشنهاد می‌کند که «درب ممکن است باز باشد، اما به عهده خودتان است».

تام امر، نماینده دوستدار کریپتو، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به دلیل رویکردش در قبال مقررات ارزهای دیجیتال به شدت مورد انتقاد قرار داد و او را یک “تنظیم کننده مخرب” خواند.

ایمر در طی حضور ۷ آوریل در پادکست Unchained که توسط نویسنده و روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال لورا شین میزبانی شد، حرف‌هایش را زیر سوال نبرد و نظارت جنسلر بر بخش رمزنگاری را زیر سوال برد.

“به نظر من، این مرد یک تنظیم کننده سرکش است.

ایمر مثالی از Coinbase زد، که پیش از انتشار اطلاعیه ولز در ماه مارس، SEC به طور فعال به دنبال همکاری با موسسات بود، به ویژه با دریافت بازخورد مطابقت در مورد محصولات سهام خود.

او افزود: “گری جنسلر ممکن است در را باز داشته باشد، اما این به عهده شماست. زیرا او از ارائه بازخورد خودداری کرد.” یا:

در عوض، پس از این که همه این جلسات برگزار شد و هیچ اتفاقی نیفتاد، SEC با اخطاریه ولز به Coinbase در مورد موضوعی که Coinbase به دنبال بازخورد بود، سیلی زد.

از زمانی که Gensler در آوریل ۲۰۲۱ مسئولیت SEC را بر عهده گرفت، بارها اشاره کرده است که SEC یک “سیاست درهای باز” دوستانه دارد و از SEC خواسته است که مطابق با قوانین اوراق بهادار باشد. من از شرکت های ارز مجازی خواسته ام که ثبت نام کنند.

این تا حد زیادی به دلیل دیدگاه او است که این بخش باید در درجه اول توسط SEC تنظیم شود، زیرا تقریباً تمام دارایی های رمزنگاری به جز بیت کوین (BTC) به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند.

مربوط: قانونگذاران آمریکایی FDIC را به استفاده از نوسانات بانکی برای حمله به ارزهای دیجیتال متهم می کنند

با این وجود، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، بارها بر دشواری برخورد با SEC تاکید کرده است، و دیگران، از جمله جسی پاول، مدیرعامل کراکن، احساسات مشابهی را تکرار کرده‌اند.

یکی از مسائل مهمی که توسط بسیاری در جامعه رمزنگاری مطرح شده است، رویکرد آشکارا ضد رمزنگاری متمرکز «تنظیم از طریق اجرا» است که از SEC و دولت گسترده‌تر ایالات متحده سرچشمه گرفته است.

ایمر در نهایت در مورد چنین اظهاراتی گفت:

این به وضوح راهی است که دولت نباید به آمریکایی‌ها خدمت کند و پیامی واضح به جامعه ارزهای دیجیتال می‌فرستد که گری جنسلر با حسن نیت قوانین را تنظیم می‌کند. این یک پیام مستقیم است که می‌گوید نه.»نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا