🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده مک‌هنری جلسه استماع مشترکی را برای رسیدگی به ساختارهای بازار در دارایی‌های دیجیتال اعلام کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پاتریک مک‌هنری پیشنهاد کرد که جلسات استماع به نظر می‌رسد به تلاش‌های نظارتی علیه لایحه دو حزبی به رهبری سناتورهای سینتیا رامیس و سناتورهای کریستن گیلیبراند می‌افزاید.

پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، از برگزاری یک سری جلسات مشترک در ماه می خبر داد. این بر ساختار بازار پیرامون دارایی های دیجیتال در ایالات متحده متمرکز است.

این اقدام پس از اعلامیه مشترک ۲۷ آوریل از سوی نماینده مجلس نمایندگان گلن تامپسون، رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان، رئیس کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن، و رئیس کمیته بازارهای دارایی دیجیتال صورت گرفت. ، و کمیته فرعی توسعه روستایی، داستی جانسون.

در بیانیه مشترک آمده است: “کمیسیون ما تلاش مشترک بی‌سابقه‌ای را برای تصویب قوانین روشن و امضای قوانین در جاده‌های اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال آغاز می‌کند. ما باید تعادل مناسبی برای محافظت از آنها ایجاد کنیم.”

مک‌هنری که به عنوان بخشی از یک پانل در کنار سناتور دوستدار رمزارز در رویداد اجماع ۲۸ آوریل در ۲۸ آوریل صحبت می‌کرد، پیشینه بیشتری را به جلسات آتی اضافه کرد.

زمانی که در ماه می برگردیم، جلسه استماع مشترکی خواهیم داشت.»

ما قصد داریم در دو ماه آینده انجام دهیم، گزارشی در مورد نحوه انتقال محصولات از یک سیستم اوراق بهادار به یک سیستم کالایی و در عین حال لایحه ای است که به برخی از تامین مالی دارایی های دیجیتال مربوط می شود. ما از حقوق خود محافظت می کنیم. در مورد محصولاتی که نیستند [put] ما به رژیم اوراق بهادار یا رژیم کالایی خواهیم رفت.»

مک‌هنری همچنین گفت که هدف از این جلسه ایجاد لایحه‌ای است که مقرراتی را برای بخش کریپتو ایجاد می‌کند و به کارهایی که روی لایحه دو حزبی به رهبری لومیس و سناتور کریستن گیلیبراند انجام می‌شود، اضافه کرد.

قانون نوآوری در امور مالی مسئول، که به عنوان لایحه لومیس-گیلیبراند نیز شناخته می شود، برای اولین بار در ژوئن ۲۰۲۲ در سنای ایالات متحده معرفی شد و تحت صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) است. با مقررات سکه، مالیات بر ارزهای دیجیتال سروکار دارد. بالاتر از همه.

این لایحه گسترده با تأخیر مواجه می شود، شاید به این دلیل که برای سناتورهایی که از رمزنگاری آگاه نیستند پیچیده است. لومیس و گیلیبراند از آن زمان لایحه را اصلاح کرده و قصد دارند پیش نویس بعدی را به زودی منتشر کنند.

«این کاری است که سناتورها رامز و سناتورهای گیلیبراند در سمت سنا انجام داده‌اند، اما این تلاش ما در مجلس خواهد بود. [of Congress]،” او گفت.

مربوط: الیزابت وارن می خواهد پلیس در سال ۲۰۲۴ در خانه شما باشد

لومیس در اظهار نظر در مورد لایحه اصلاح شده پیشنهاد کرد که این تکرار احتمالا بیشتر بر “منافع امنیت ملی” مانند امنیت سایبری تمرکز خواهد کرد.

“بعضی از افرادی که با آنها صحبت کرده ام در مورد دارایی های دیجیتال بسیار بدبین هستند و نگران این هستند که جرایم سایبری به اندازه کافی در لایحه ما مورد توجه قرار نگرفته است. من فکر می کنم شما بیشتر جنبه مجرمانه سایبری را مشاهده خواهید کرد، من فکر می کنم برخی بندها را خواهید دید که نیاز به ثبت خاص دارند. […] برای اطمینان از اینکه شرکت ها به درستی تنظیم و بررسی می شوند.”

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا