اخبار ارز دیجیتال

نماینده کنگره هیل تأیید می کند که ایالات متحده مکان نوآوری در بلاک چین است

رئیس کمیته فرعی خدمات مالی در دارایی های دیجیتال می خواهد آمریکا را به مکانی برای نوآوری فین تک و بلاک چین تبدیل کند.

رئیس کمیته فرعی کنگره آمریکا در زمینه دارایی‌های دیجیتالی که به تازگی تأسیس شده است، قول داده است که مقررات پیش‌روی رمزارزها تضمین شود که «آمریکا مکانی برای نوآوری فین‌تک و بلاک چین است».

نماینده فرنچ هیل در سخنرانی در Squawk Box CNBC در ۲۶ ژانویه برخی از اولین بینش های خود را در مورد آنچه که از مقررات داخلی ارزهای دیجیتال انتظار می رود ارائه کرد.

کمیته فرعی خدمات مالی در دارایی‌های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن، به ریاست هیل، در ۱۲ ژانویه گفت که «بهترین شیوه‌ها و سیاست‌هایی را که به افزایش تنوع و فراگیری در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال ادامه می‌دهند، شناسایی خواهد کرد.» در یک وظیفه خلاصه شد. . ”

هیل در مصاحبه ای گفت که بیت کوین (BTC) هنوز آماده تبدیل شدن به یک صنعت پرداخت بلادرنگ نیست، اما “آمریکا محل نوآوری فین تک است و بلاک چین بخشی از این آینده است. من می خواهم مطمئن شوم.” اضافه. ”

هنگامی که از هیل در مورد امکان صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) برای Spot پرسیده شد، هیل اظهار داشت که کمیته فرعی جدید نیز مایل است این امکان را بررسی کند.

SEC بارها درخواست های بیت کوین ETF را رد کرده است، از جمله برنامه Grayscale، بزرگترین مدیر دارایی های رمزنگاری جهان.

سایر زمینه های تمرکز کمیته فرعی مربوط به قانون فدرال حفظ حریم خصوصی، قانون استیبل کوین و پیامدهای آن برای بازارهای اوراق بهادار، همکاری با سنا در بخش کالاهای صنعت ارزهای دیجیتال است.

او گفت که تجارت و مبادلات ارزهای دیجیتال باید تحت نظارت باشند، اما مشخص نکرد کدام آژانس این کار را انجام خواهد داد.

وی گفت: «همه اینها در حال بررسی است و همه اینها در اولویت سال جاری خواهد بود.

مربوط: رئیس کمیسیون Nexthouse لایحه ای را در مورد نوآوری های کریپتو ارائه می کند

مجری برنامه اشاره کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) لنگ می زند و پرسید: “تا زمانی که گری جنسلر را داریم، آیا پیشرفتی خواهیم دید؟”

هیل گفت که جنسلر یک “پلیس ضرب و شتم” بود که سال گذشته ادعا کرد در این زمینه متخصص است و افزود:

بنابراین ما او را به کنگره دعوت کردیم تا بدانیم چه می‌داند، چه چیزی در این فضا توصیه می‌کند، در سال گذشته که چالش‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان وجود داشت چه کاری انجام داد. اجازه دهید به شما بگویم که چگونه بود.

نظرات و چشم انداز زمانی که در چارچوب SEC قرار می گیرد مثبت است، که سناتورها متهم به اجرای مقررات اجرایی و بررسی غیرقانونی در صنعت کریپتو شده اند.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا