اخبار ارز دیجیتال

Conflux با China Telecom برای توسعه سیم کارت بلاک چین شریک می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته Conflux، BSIM مکانی امن برای ذخیره کلیدهای خصوصی دیجیتال خواهد داشت و از انتقال و مبادلات NFT پشتیبانی می کند.

طبق 15 فوریه اعلامیهشبکه Conflux که با نام موسسه تحقیقاتی بلاک چین درخت گراف شانگهای نیز شناخته می شود، اعلام کرد که همکاری با China Telecom را برای توسعه سیم کارت های بلاک چین (BSIM) تضمین کرده است. همانطور که Conflux گفت، BSIM مکانی امن برای ذخیره کلیدهای خصوصی دیجیتال دارد و برای ارسال پول به سایر کاربران به امضاهای گفته شده نیاز دارد. علاوه بر این، ویژگی “بررسی مستقیم با یک کلیک” به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات تراکنش و پیشرفت وضعیت را در زمان واقعی بررسی کنند.

“مرحله تحقیق و توسعه BSIM کارت به پایان رسیده است. آزمایش شده و به شبکه اصلی Conflux متصل شده است. این نمونه اولیه دارای قابلیت ذخیره سازی و انتقال دارایی دیجیتال است.”

Conflux همچنین ادعا می کند که کارت جدید BSIM می تواند از عملکردهای انتقال و تبادل برای ذخیره توکن های غیرقابل تعویض یا NFT ها پشتیبانی کند. این شرکت همچنین گفت که فناوری China Telecom به BSIM ها اجازه می دهد تا “10 تا 20 برابر فضای ذخیره سازی بیشتری” در مقایسه با سیم کارت های معمولی داشته باشند و برنامه های غیرمتمرکز و دسترسی بهینه به جوامع دیجیتال را ممکن می کند. توضیح داده شده است که تنظیم شده است.

امروزه China Telecom با بیش از 390 میلیون کاربر، دومین ارائه‌دهنده بزرگ ارتباطات راه دور چین است. انتظار می رود اولین برنامه آزمایشی BSIM اواخر سال جاری در هنگ کنگ راه اندازی شود.

Conflux یک بلاک چین لایه 1 است که با اجماع ترکیبی اثبات کار و اثبات سهام کار می کند. به آن «تنها بلاک چین عمومی سازگار» می گویند و این شرکت ادعا می کند که فناوری آن با همکاری برندهایی مانند مک دونالد چین و اوریو استفاده می شود. شرکت مادر آن، موسسه تحقیقاتی بلاک چین درخت گراف شانگهای، توسط دولت مردمی شهرداری شانگهای حمایت می شود.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا