اخبار ارز دیجیتال

نگرانی ها در مورد بحران بانکی به سطوحی رسیده است که از سال 2008 مشاهده نشده است – نظرسنجی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نظرسنجی اخیر گالوپ نشان داد که تقریباً نیمی از آمریکایی‌های مورد بررسی درباره امنیت پول خود در بانک‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند.

بر اساس نظرسنجی آوریل، به نظر می رسد افکار عمومی بانک ها در حال کاهش است. در حالی که این صنعت در تلاش برای مهار شکست چندین موسسه مالی برجسته در ماه های اخیر است.

یک نظرسنجی گالوپ از حداقل 1000 پاسخ دهنده در سراسر کشور در ماه آوریل نشان داد که 48٪ از پاسخ دهندگان گفتند که نگران سپرده های بانکی خود هستند و نزدیک به 20٪ گفتند که “به شدت نگران هستند.” او پاسخ داد که من نگران آن هستم.

نگرانی های ایمنی بانک: گالوپ

البته لازم به ذکر است که این نظرسنجی پس از ورشکستگی بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنیچر و قبل از ورشکستگی بانک فرست ریپابلیک در اواخر آوریل انجام شده است.

گالوپ به این نتیجه رسید که سطح نگرانی با آنچه در آخرین بحران مالی ناشی از بانک در سال 2008 اندازه گیری شد، قابل مقایسه است.

آخرین اعداد مشابه سال 2008 است که در سپتامبر همان سال، اندکی پس از فروپاشی Lehman Brothers و به دنبال آن بزرگترین پرونده ورشکستگی در تاریخ ایالات متحده بود.

186 بانک آمریکایی در معرض خطر

در همین حال، کارشناسان اندیشکده موسسه هوور فرض می‌کنند که اگر نیمی از پس‌اندازهای بیمه‌نشده آن‌ها همه وجوه نقد خود را برداشت کنند، 186 بانک ایالات متحده در معرض «خطر احتمالی کاهش ارزش» قرار خواهند گرفت.

کل دارایی‌های این بانک‌ها 300 میلیارد دلار است، اما کمتر از 5 درصد از 4135 بانک تجاری بیمه‌شده FDIC (شرکت بیمه سپرده فدرال) در ایالات متحده، کمتر از 5 درصد است.

علاوه بر این، بر اساس این گزارش، PacWest مستقر در کالیفرنیا، وسترن الیانس مستقر در آریزونا، و بانک های First Horizon مستقر در ممفیس، همه پس از سقوط بازار سهام هفته گذشته از تعادل خارج شده اند.

مربوط: بحران بانکی: چه معنایی برای ارزهای دیجیتال دارد؟

گزارش وحشتناک تری در اوایل این ماه از تلگراف بریتانیا منتشر شد که نشان می داد نیمی از بانک های آمریکا ممکن است ورشکسته شوند.

وی با استناد به مطالعه ای که در ماه آوریل توسط پروفسور آمیت سل، کارشناس بانکی در دانشگاه استنفورد منتشر شد، تخمین زد که بیش از 2315 بانک ایالات متحده اکنون دارایی هایی کمتر از بدهی های خود دارند.

او گفت: «ارزش بازار دارایی‌ها در سیستم بانکی ایالات متحده ۲.۲ تریلیون دلار کمتر از ارزش دفتری دارایی‌هایی است که سبد وام‌های نگهداری شده تا سررسید را تشکیل می‌دهند.»

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا