اخبار ارز دیجیتال

رای جامعه به استقرار Uniswap v3 در شبکه Boba

آلن چیو، بنیانگذار Enya Labs، گفت که این حرکت به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های DeFi روی زنجیره و خارج از زنجیره را در بالای Uniswap بسازند.

اعضای انجمن Uniswap به استقرار Uniswap v3 در پروتکل Layer 2 شبکه Boba در اتریوم رای مثبت داده اند.

بیش از ۵۱ میلیون رای پیشنهاد ارائه شده توسط بنیاد Boba و FranklinDAO برای استقرار Uniswap v3 در شبکه Boba را تصویب کرد. این بدان معناست که Boba Network ششمین زنجیره ای خواهد بود که Uniswap نسخه ۳ را عرضه می کند و انتظار می رود در هفته های آینده عرضه شود. این حرکت توسط چندین گروه از جمله GFX Labs، Blockchain در میشیگان، Gauntlet و ConsenSys حمایت شد.

به گفته آلن چیو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Enya Labs، یکی از مشارکت کنندگان اصلی شبکه Boba، این حرکت به توسعه دهندگان در اکوسیستم اجازه می دهد تا نسل جدیدی از برنامه های مالی غیرمتمرکز درون زنجیره ای و خارج از زنجیره ایجاد کنند. (DeFi) قادر به ایجاد بر روی پلت فرم خواهد بود. Unswap. چیو توضیح داد:

در حالی که پروتکل Uniswap بدون مجوز باقی می ماند، توسعه دهندگان می توانند از محاسبات ترکیبی برای ایجاد یک لایه انطباق در بالای آن استفاده کنند که از خدمات KYC/AML سازگار با TradFi موجود استفاده کند.

در نتیجه، چیو گفت که صرافی های غیرمتمرکز برای بازار نهادی گسترده تر قابل دسترسی خواهند بود. علاوه بر این، تیم شبکه Boba معتقد است که فرصت‌هایی برای Uniswap برای گسترش به بازارهای کلیدی آسیا باز می‌شود، و تاکید می‌کند که شبکه Boba در کره جنوبی در حال افزایش است و به آرامی در حال گسترش به ژاپن است.

مربوط: Wormhole برنده دومین “بررسی موقت” بریج های Uniswap Governance

در همین حال، در یک گفتگوی اخیر در کنار آتش، بنیانگذار Aave، Stani Kulechov درباره پذیرش DeFi با مدیر مسئول Cointelegraph الکس کوهن بحث کرد. به گفته Kulechov، افزایش پذیرش پرداخت ها و استیبل کوین ها می تواند منجر به رشد بیشتر فضای DeFi شود. بنیانگذاران Aave تاکید کرده‌اند که استفاده از استیبل کوین‌ها، کاربران را در موقعیتی قرار می‌دهد که نهایتاً از DeFi استفاده کنند.

در اخبار دیگر، گزارش DappRadar نشان می دهد که DeFi در سال ۲۰۲۳ شروع خوبی داشته است. داده های سایت Stats نشان می دهد که پروتکل های DeFi رشد قابل توجهی را در کل ارزش قفل شده در ژانویه تجربه کردند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا