اخبار ارز دیجیتال

انجمن در SushiSwap Exploit: هک ۳.۳ دلاری «عجیب» است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از کاربران توییتر با نام SushiSwap از این پلتفرم خواست تا برای جلوگیری از حوادث بعدی اقدام کند.

SushiSwap، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi)، اخیراً به دلیل وجود اشکال در قرارداد هوشمند خود مورد سوء استفاده قرار گرفت که منجر به ضرر بیش از ۳ میلیون دلاری شد. اعضای جامعه کریپتو به این هک واکنش نشان دادند و برخی فکر کردند که چیزی در مورد آن وجود دارد.

در ۹ آوریل، یک شرکت کارگزاری فعالیت غیرمعمولی را در قراردادهای هوشمند پلتفرم DeFi خود که نقدینگی معاملاتی را تجمیع می‌کند، شناسایی کرد. چند ساعت بعد، یک سوء استفاده ۳.۳ میلیون دلاری گزارش شد. جارد گری، توسعه‌دهنده اصلی صرافی غیرمتمرکز، از کاربران خواسته است مجوزهایی را که به این پلتفرم داده‌اند لغو کنند. توسعه دهنده همچنین گفت که توانسته است برخی از وجوه را از طریق “فرایند امنیتی کلاه سفید” بازیابی کند.

عضو انجمن آدام کوکران زمزمه کرد اینکه هک “عجیب” است. به گفته کاکرین،

یک قرارداد روتر که “تقریبا هیچ کس از آن استفاده نمی کرد” مدت کوتاهی پس از انجام اولین تراکنش مورد سوء استفاده قرار گرفت.کاکرین هم همینطور من فکر می کنم احساس می‌کرد کسی «منتظر ضربه زدن» است.

مربوط: ربات تجارت ساندویچ نان و کره را در بهره برداری ۲۵ میلیون دلاری از دست می دهد

علاوه بر این، یکی دیگر از اعضای انجمن از SushiSwap خواست تا اقداماتی را برای جلوگیری از چنین حوادثی در آینده انجام دهد. آنها توییت کردند:

در همین حال، ریک مک کراکن، عضو جامعه کاردانو گفت: گفت این «مشکلات اتریوم» کریپتو را بد جلوه می دهد. هک های کریپتو به اتریوم محدود نمی شود، بلکه حجم عظیمی از ضررهای ثبت شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ در شبکه اتریوم رخ داده است. گزارش فصلی شرکت امنیت بلاک چین CertiK در ۷ آوریل نشان داد که بیش از ۲۲۱ میلیون دلار به دلیل حوادث در بلاک چین از دست رفته است.

نکات منفی وجود دارد، اما ادامه هید برای خوش بین بودن در مورد صنعت کریپتو. به گفته یکی از کاربران توییتر، با وجود مشکلاتی مانند هک SushiSwap، صنعت کریپتو هنوز در حال یافتن راهی برای بازگشت به مسیر است. به گفته اعضای انجمن، این ارز دیجیتال هنوز در مراحل اولیه خود است و به زودی “بی نظیر” خواهد شد.

مجله: ادعاهای رشوه ۴۰ میلیون دلاری SBF مبنی بر تلاش آمریکا و چین برای کشتن بایننس: آسیا اکسپرسنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا