اخبار ارز دیجیتال

انجمن روز پیدایش بیت کوین را با ارسال بیت کوین به بلوک جنسیس جشن می گیرد

آدرس کیف پول در حال حاضر حاوی حدود ۶۸.۵۶ بیت کوین است که در زمان نگارش این مقاله حدود ۱.۱ میلیون دلار ارزش دارد.

در حالی که بیت کوین (BTC) چهاردهمین سالگرد خود را جشن می گیرد، علاقه مندان به بیت کوین در سراسر جهان به روش های مختلف جشن می گیرند. برخی تصمیم می‌گیرند BTC را به آدرس‌هایی بفرستند که حاوی پاداش‌هایی برای استخراج بلوک‌های پیدایش هستند.

در ۳ ژانویه ۲۰۰۹، ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین مستعار، بلوک جنسیس را استخراج کرد و اولین ۵۰ بیت کوین را ایجاد کرد. این مورد راه را برای توسعه کل یک صنعت هموار کرد، با میلیون‌ها نفر از مردم که برای چشم‌اندازی مشابه از آینده پول تلاش می‌کنند. به همین دلیل است که من با ارسال پیام‌های تبریک مختلف به ارزهای دیجیتال ادای احترام کردم.

بسیاری از مردم برای جشن گرفتن این روز پیام تبریک ارسال کردند، در حالی که برخی دیگر با ارسال مقدار کمی بیت کوین به آدرس کیف پول ساتوشی به خالق بیت کوین ادای احترام کردند. در ۳ ژانویه، تراکنش های کوچکی وجود خواهد داشت که بیت کوین را به کیف پول شما ارسال می کند. با این حال، از زمان آغاز به کار، مردم به طور تصادفی بیت کوین را به حساب های خود ارسال کرده اند و کل موجودی خود را به ۶۸.۵۶ BTC افزایش می دهند. ارزش این مبلغ در زمان نگارش ۱.۱ میلیون دلار است.

علاوه بر انتقال بیت کوین به کیف پول‌های بلوک جنسیس، بیت‌کوین‌ها تبریک‌های متنوعی از جمله ویدئوهایی را که روزنامه‌هایی را با عناوین درج شده در بلوک جنسیس نشان می‌دهند، ایجاد کرده‌اند.

در ۲۸ دسامبر، یک هفته قبل از روز پیدایش بیت کوین، شرکت هوش تجاری Microstrategy بیت کوین بیشتری را به دارایی های خود اضافه کرد. این حرکت جامعه ارزهای دیجیتال را دوپاره کرده است و برخی به نگرانی‌هایی اشاره می‌کنند که یک نهاد دارای مقدار زیادی بیت کوین است.

مربوط: نوسانات بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۳ به طلا برسد

در اخبار دیگر، یک حسابدار مالیاتی اخیراً قصد Microstrategy را برای کاهش سود سرمایه در سال مالیاتی با فروش بیت کوین با ضرر، برجسته کرده است. سلوا اوسلی، یک وکیل مالیاتی بین‌المللی و CPA، به کوین تلگراف گفت که در حال حاضر هیچ قانون فروش شستشوی رمزنگاری خاصی وجود ندارد که فروش زیان‌آور و خرید مجدد آن را ظرف ۳۰ روز ممنوع کند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا