🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک بزرگ استرالیا پرداخت های “مشخص” به صرافی های رمزنگاری را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جیمز رابرتز، مدیر خدمات کنترل کلاهبرداری گروه بانک مشترک المنافع به یک “کلاهبرداری سرمایه گذاری” در مقیاس بزرگ که شامل صرافی های ارزهای دیجیتال است، اشاره کرد.

بانک مشترک المنافع (CBA)، بزرگ‌ترین بانک استرالیا، اعلام کرده است که برخی از پرداخت‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال را رد می‌کند یا موقتاً آن را متوقف می‌کند و دلیل آن خطر کلاهبرداران است.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که دو صرافی بزرگ جهانی با شکایت‌های قانونی از سوی تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده مواجه شده‌اند و بانک بزرگ دیگری به نام Westpac از مشتریان خود می‌خواهد تا با صرافی ارزهای دیجیتال Binance فقط چند هفته پس از ممنوعیت معامله کنند.

در ۸ ژوئن، CBA اعلام کرد که یا «برخی پرداخت‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال» را رد می‌کند یا آنها را به مدت ۲۴ ساعت نگه می‌دارد. این بانک مشخص نکرد که کدام صرافی ها یا انواع پرداخت تحت تأثیر اقدامات جدید قرار خواهند گرفت.

در بیانیه آمده است: «بانک مشترک المنافع امروز اقدامات جدیدی را برای محافظت از مشتریان در برابر خطرات کلاهبرداری مرتبط با پرداخت‌های خاص به صرافی‌های ارزهای دیجیتال معرفی کرد.

این شرکت اضافه کرد که محدودیت ماهیانه ۶۶۵۰ دلار (۱۰۰۰۰ دلار استرالیا) برای مشتریانی که برای خرید ارزهای رمزنگاری شده به صرافی‌های ارزهای دیجیتال پول ارسال می‌کنند «در ماه‌های آینده» معرفی خواهد شد.

این روزنامه می‌گوید: «از امروز، CBA پرداخت‌های معینی را به صرافی‌های ارزهای دیجیتال به مدت ۲۴ ساعت رد می‌کند یا آن را نگه می‌دارد. همچنین محدودیتی معادل ۱۰۰۰۰ دلار در هر ماه تقویمی که بتوان شناسایی کرد، معرفی خواهیم کرد.» .

جیمز رابرتز، مدیر کل خدمات مدیریت کلاهبرداری در CBA، گفت که “کلاهبرداران در سراسر جهان از علاقه به ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کنند” و “به دنبال فرصت های سرمایه گذاری قانونی و انحراف وجوه به صرافی های ارز دیجیتال هستند.”

این بانک گفت که این اقدامات “موضوع بازنگری مداوم” است و بر تأثیر اقدامات نظارت خواهد کرد.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا