اخبار ارز دیجیتال

استاد کامیک کان می گوید داستان سرایی کلید پروژه های موفق NFT است

Gareb Shamus بنیانگذار Kumite NFT با NFT Steez در مورد اینکه چگونه پروژه های NFT می توانند از طریق داستان سرایی با جوامع مربوطه خود درگیر شوند صحبت می کند.

NFT Steezپادکست هفتگی جدید Cointelegraph که توکن‌های غیرقابل تعویض و پروژه Web3 را بررسی می‌کند، از گارب شاماس افسانه Comic-Con دعوت می‌کند تا از داستان سرایی برای ایجاد تعامل و رشد و تقویت جوامع استفاده کند: درباره جهان صحبت کرد.

چیزی که به عنوان یک خبرنامه در مورد کمیک ها آغاز شد – پروژه شور شاماس – در نهایت به عنوان مجله جادوگر در جهان شناخته شد. به گفته Shamus، جادوگر یک خروجی بود که در آن می‌توانست «صدایی ایجاد کند» و آنچه را که او را هیجان‌زده کرده بود، با دوستانش به اشتراک بگذارد.

Shamus اهمیت ایجاد عناصر تعامل و محدود نکردن خلاقیت در جامعه را لمس کرد تا “آنها را حول آنچه دوست دارند متحد کند.” مهمتر از آن، او توضیح داد که ایجاد تعامل به او این امکان را داده است تا به میلیاردها نفر در سراسر جهان دسترسی پیدا کند به گونه‌ای که «طرفدار فرهنگ بودن» را سرگرم‌کننده می‌کند.

به گفته وی، یک هم افزایی طبیعی بین کمیک و NFT وجود دارد.

“ما باید داستان سرایی را تشویق کنیم”

هنگامی که از Shamus در مورد نقش داستان‌گویی در پروژه Kumite NFT پرسیده شد، Shamus گفت که Web3 با اجازه دادن به داستان‌های متعدد از دیدگاه‌های مختلف گفته و بیان می‌شود، مشارکت و مشارکت بیشتری را امکان‌پذیر می‌کند. Shamus NFT Kumite را به عنوان آوردن سفر یک قهرمان به صاحبش توصیف می کند و بیان می کند که به این ترتیب، “همه می توانند در سفر خود قهرمان شوند.”

در مورد پایداری، Shamus گفت که برای Kumite ضروری است که “مکانیک بازی” را از روز اول توسعه دهد. این چیزی است که به مالک اجازه می دهد نه تنها مشارکت کند، بلکه تشخیص دهد که داستان خطی نیست. داستان به این می‌پردازد که چگونه جامعه می‌تواند مشارکت کند و نظری داشته باشد.

به روندهای آینده Web3 فکر کنید

هنگامی که از Shamus در مورد روندهای آینده برای NFT ها، جامعه و Web3 سؤال شد، Shamus تمام تلاش خود را کرد و پیشنهاد کرد که چیزی مانند “دستورالعمل های اخلاقی” قطعاً باید وجود داشته باشد، اما هدف نهایی این Web3 از کاوش در قلمرو ناشناخته این است که مردم ” خلاقیت آنها را کشف کنید.”

Shamus معتقد است که این یک “اشتباه” است که فرض کنیم تیم پشت Kumite کنترل کاملی بر داستان پروژه دارد. در عوض، مالکان می‌توانند داستان‌هایی را برای شخصیت‌های مربوطه خود بسازند و توسعه دهند، که به گفته Shamus، به طرفداران اجازه می‌دهد تا «داستان‌های بهتری» نسبت به تیم خلق کنند.

Shamus و Web3 گفتند، محدود کردن خلاقیت “همیشه همینطور بوده است” و NFTها ابزارهایی را برای مهار “خلاقیت جهانی” باز کرده اند. به خصوص وقتی صحبت از داستان نویسی می شود. به گفته Shamus، هیجان‌انگیزترین عنصر خلاقیت بی حد و حصر این است که «هرگز نمی‌دانی به کجا می‌رود» و لذت در اینجاست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چت با شاموس، قسمت کامل را گوش دهید. NFT Steez در صفحه جدید Cointelegraph Podcasts یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا