اخبار ارز دیجیتال

تنها بیایید همه بیایید!متا استخراج و تجارت NFT را به اینستاگرام می آورد

یک “بسته ابزار سرتاسر” برای سازندگان برای ایجاد، نمایش و فروش “مجموعه های دیجیتال” به پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام می آید.

پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام تعدادی از ابزارهای مرتبط با توکن غیرقابل تعویض (NFT) را معرفی خواهد کرد که به سازندگان امکان ایجاد، نمایش و فروش NFT ها را می دهد.

متا، شرکت مادر اینستاگرام، در رویداد هفته خالق ۲۰۲۲ خود در ۲ نوامبر گفت که این پلتفرم به سازندگان اجازه می‌دهد «کلکسیون‌های دیجیتال» بسازند و آن‌ها را «در داخل و خارج از اینستاگرام» بفروشند.

متا می‌گوید که سازندگان اکنون یک «کیت ابزار سرتاسر» برای ایجاد، نمایش و فروش NFT‌ها در پلتفرم دارند و بلاک‌چین Polygon (MATIC) را به عنوان اولین شریک خود برای این ویژگی انتخاب کرده‌اند.

تصویر مفهومی رابط NFT متا برای اینستاگرام. تصویر: متا

این می گوید که یک “گروه کوچک” از سازندگان مستقر در ایالات متحده واجد شرایط آزمایش ویژگی جدید و به دنبال آن گسترش به سایر کشورها خواهند بود، اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد زمان وقوع این اتفاق ارائه نشده است.

آنها علاوه بر مجموعه فعلی بلاک چین های پشتیبانی شده از جمله اتریوم (ETH)، جریان (FLOW) و Polygon Meta، پشتیبانی از بلاک چین Solana (SOL) و کیف پول محبوب فانتوم آن را نیز آشکار کردند.

پشتیبانی از NFT های ویدئویی نیز اضافه شده است، با ابرداده هایی مانند نام و توضیحات مجموعه NFT انتخابی که از بازار NFT OpenSea بازیابی شده است.

استفان کسریل، رئیس بازرگانی و فناوری مالی متا، گفت که متا تا سال ۲۰۲۴ برای ایجاد یا فروش NFT ها هزینه ای دریافت نخواهد کرد و هزینه های گاز بلاک چین خریداران “در زمان راه اندازی” توسط متا پوشش داده خواهد شد، مدت زمان راه اندازی را فاش نکرد. . تبدیل به جدول زمانی می شود.

کسریل گفت که تراکنش‌های NFT همچنان مشمول «کارمزد فروشگاه‌های اپلیکیشن» خواهند بود و افزود که کمیسیون ۳۰ درصدی اپل برای فروش NFT بالاتر از میانگین ۲.۵ درصد کمیسیون اعمال شده توسط بازارهای NFT مانند OpenSea است. یک معامله ی بزرگ.

مربوط: فیس بوک در تلاش برای نابودی متاورس و وب ۳ است

این به خریداران اجازه می‌دهد از برنامه اینستاگرام استفاده کنند زیرا هم اپل و هم گوگل فقط از خریدهای درون‌برنامه‌ای با استفاده از ارز فیات پشتیبانی می‌کنند و دکمه‌ها، پیوندهای خارجی یا سایر اقداماتی را که به کاربران راه خروجی می‌دهند ممنوع می‌کنند. به نظر می‌رسد نمی‌توانید NFT اینستاگرام را با ارز مجازی از طریق برای اجتناب از هزینه های خود

متا میزان کمیسیونی که انتظار دارد از فروش NFT دریافت کند یا سیستم وفاداری سازندگان آن چقدر خواهد بود را فاش نکرده است.

کوین تلگراف فوراً به سؤالات متا در مورد نحوه عملکرد کمیسیون ها و حق امتیازها پاسخ نداد.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا