🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنامه شتابدهنده کوین تلگراف راه اندازی شد و استارتاپ های Web3 را به خدمت گرفت

هدف این برنامه کمک به شرکت های Web3 برای افزایش حضور رسانه ای، رشد جامعه و آگاهی از برند است.

فضای وب ۳ به سرعت در حال رشد است و هر روز استارت آپ های جدیدی ظاهر می شوند. سرمایه گذاری کلی در پروژه های Web3 حتی در بحبوحه بحران بازار به ۳۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ و ۳۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ افزایش یافت. در حالی که بسیاری از پروژه‌ها دارای ایده‌های خوب و ارزش‌های پیشنهادی قوی برای ارائه به میدان هستند، این یک حوزه رقابتی و چالش برانگیز است که اعتماد مخاطبان گسترده‌ای ندارد.

کوین تلگراف از سال ۲۰۱۳ خود را به عنوان یک رهبر در دارایی های دیجیتال، متاورس و تجارت رسانه های فناوری نوظهور تثبیت کرده است و اکنون قصد دارد به سایر ستاره های در حال ظهور کمک کند تا به پتانسیل کامل خود دست یابند. من اینجا هستم. کوین تلگراف خوشحال است که برنامه شتاب دهنده را معرفی می کند، یک تقویت کننده استارت آپی که از قابلیت های کوین تلگراف به عنوان یک رسانه قوی و شریک استراتژیک برای شرکت های جدید وب ۳ بهره می برد.

پل سولنتسف، رئیس شتاب دهنده کوین تلگراف گفت:

“ما هیجان زده هستیم که مجموعه محصولات خود را با برنامه شتاب دهنده خود گسترش دهیم و دانش و آموزش بیشتری را به مخاطبان جهانی ارائه دهیم، به ویژه در مورد استارتاپ های فناوری نوظهور و تکامل Web3. ما از شرکت ها استقبال می کنیم تا برای این برنامه درخواست دهند و به شبکه شریک ما بپیوندند تا ارائه دهند. ارزش بلندمدت برای صنعت.»

شتاب دهنده Cointelegraph از تخصص تیم جهانی Cointelegraph متشکل از بیش از ۱۵۰ نفر در حال توسعه محصولات رسانه ای به ۱۱ زبان استفاده می کند. این برنامه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، GameFi، شبکه‌های اجتماعی Web3، زنجیره‌ای متقابل، راه‌حل‌های لایه ۲ و سایر بخش‌های صنعت گسترده‌تر Web3 را هدف قرار می‌دهد. این برنامه قبلاً توسط بیش از ده ها شرکت پذیرفته شده است، و ما اکنون روند درخواست را برای نامزدهای جدید برای پیوستن باز می کنیم.

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف چیست؟

در حالی که بسیاری از برنامه های شتاب دهنده بر مشاوره و به دنبال آن سرمایه گذاری مالی تمرکز دارند، کوین تلگراف مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است. از طریق برنامه شتاب دهنده، شرکت‌کنندگان می‌توانند مشارکت‌های Cointelegraph را در قالب محصولات رسانه‌ای موجود در اکوسیستم پلتفرم دریافت کنند. پیشنهادات رسانه‌ای ما متنوع است و نه تنها شامل محصولات تبلیغاتی استاندارد، بلکه شامل پروژه‌های ویژه، مواد آموزشی و ادغام محتوای بومی نیز می‌شود.

یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه این است که توسط یک بخش تجاری جداگانه کاملا مستقل از تیم تحریریه روزنامه نگاران Cointelegraph اداره می شود. استارت‌آپ‌ها می‌توانند در ازای توکن‌های بومی یا سهام در پروژه در این برنامه شرکت کنند. در شرایط خاص. با انجام این کار، کوین تلگراف بر موفقیت پروژه و رشد ارزش توکن تمرکز خواهد کرد.

پشتیبانی استراتژیک برای این برنامه معمولاً بین ۹ تا ۲۴ ماه اجرا می شود و بر اساس نقاط عطف نقشه راه راه اندازی، بازاریابی و اهداف استراتژیک هدایت می شود.

با در نظر گرفتن موفقیت بلندمدت، برنامه شتابدهنده قصد دارد در پروژه های شرکت کننده در معرض دید بلندمدت برند قرار گیرد. کوین تلگراف همچنین از شبکه شریک گسترده خود برای ارائه پشتیبانی استراتژی بازاریابی ۳۶۰ درجه جامع برای مجموعه پروژه های برنامه استفاده می کند.

این ساپورت اشکال و اشکال مختلفی دارد. بسته به نیاز هر پروژه، Cointelegraph می‌تواند بازاریابی و برندسازی و همچنین ارجاع به سرمایه‌گذاران، صرافی‌ها، بازارسازان، شرکای فناوری و رویدادهای آنلاین و آفلاین را ارائه دهد.

راه مشارکت

پروژه‌های واجد شرایط برای برنامه شتاب‌دهنده معمولاً بین مراحل pre-seed و سری A هستند و یا باید حداقل محصول قابل دوام بسازند یا یک محصول کارآمد را عرضه کنند. ما همچنین به یک نقشه راه و مستندات پروژه به خوبی تشریح شده نیاز داریم که به وضوح کاربرد توکن را مشخص کند.

برای شرکت در برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف، یک پروژه باید به وب سایت رسمی برنامه شتاب دهنده مراجعه کند. بنابراین قبل از درخواست، با آنچه Cointelegraph به عنوان یک رهبر رسانه ای شناخته شده و شریک ساخت برند ارائه می دهد آشنا شوید.

در حالت ایده آل، کوین تلگراف مایل است از پروژه هایی حمایت کند که در مراحل اولیه توسعه هستند و قبلاً محصولی را برای بازار طراحی کرده اند. برنامه‌های شتابدهنده انتخاب مناسبی برای استارت‌آپ‌هایی با تیم‌های قوی و محصولات ارزشمند هستند که به دنبال دستیابی به یکی از بزرگترین مخاطبان در این فضا با شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران و سایر شرکا هستند.

ساختن یک آینده Web3 پایدار با هم

با رشد و تکامل فضای کریپتو، Web3 به طور پیوسته در سطح جهانی قابل دسترسی است. با این حال، استارت‌آپ‌ها به کمک نیاز دارند تا از یک نقطه ورود هموار، دنبال‌کننده قوی، و ایجاد یک جامعه اختصاصی در اطراف محصول خود اطمینان حاصل کنند.

کوین تلگراف توسعه Web3 را بیشتر پیش می برد و شراکت با شرکت های نوآور راهی است که باید پیش رفت. Cointelegraph از اینکه بخشی از این آینده خواهد بود هیجان زده است و نمی تواند منتظر بماند تا ببیند استارت آپ Web3 چه چیزی در اختیار دارد.

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف پشتیبانی رسانه ای و برند قوی را برای استارت آپ ها فراهم می کند تا از مزایای آن بهره ببرند. از آنجایی که فضای کریپتو به رشد خود ادامه می دهد، تثبیت خود به عنوان یک نام قابل تشخیص بسیار مهم است و کوین تلگراف می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

اکنون ثبت نام برای برنامه شتاب دهنده ما باز است تا آینده Web3 را با هم بسازیم.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا