اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph 100 برتر سال ۲۰۲۳: ۸۱-۹۰ قهرمانان و شروران معرفی شدند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین تلگراف به تدریج فهرست ۱۰۰ برتر خود را برای سال ۲۰۲۳ منتشر می کند که نمایه های ۸۱ تا ۹۰ برای مشاهده در دسترس است. فقط یک نگاه بیانداز!

در ۸ فوریه، کوین تلگراف لیست خود را از ۱۰۰ بازیکن برتر در صنعت کریپتو برای سال ۲۰۲۳ منتشر کرد. این لیست با اعلام ۱۰ نام در هر روز هفته آغاز می شود و در مراحل از پایین به بالا تا ۱۰ نام نهایی منتشر می شود. ۹، ورودی های ۸۱ تا ۹۰ فاش شد.

۱۰۰ رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ را کشف کنید

این دسته از بازیکنان شامل نام هایی مانند کارآفرین گری واینرچوک است که با نام گری وی نیز شناخته می شود. Coin Bureau، یک نهاد رسانه ای که آموزش رمزنگاری را ارائه می دهد. داگوون، رهبر پروژه Fallen Terra. وینرچوک که یک سخنران انگیزشی در دنیای تجارت است، با کار خود در فضای توکن غیرقابل تعویض، ارز دیجیتال را به منصه ظهور رساند. Coin Bureau حجم قابل توجهی از محتوا و اخبار مرتبط با رمزارز را در اختیار بینندگان قرار داد. کوون البته به خاطر نقشش در سقوط اکوسیستم ترا به عنوان یک شرور در این لیست قرار دارد.

اعداد ۸۱ تا ۹۰ شامل بسیاری از تازه واردان، مانند لیزا لود، بنیانگذار Fluidefi و میچل آمادور، بنیانگذار Immunefi است. Kwon در رتبه بندی سال گذشته در رتبه هجدهم قرار داشت، اما امسال از رتبه ۱۸ به ۸۳ سقوط کرد. رهبری او در پروژه ترا در سال ۲۰۲۲ جایگاه خود را برای او به ارمغان آورد، اما سقوط پروژه و واکنش او به آن باعث شد امسال دوباره در لیست قرار گیرد، اما به دلیلی کاملاً متفاوت. تأثیر او بر آینده صنعت ارزهای دیجیتال احتمالاً در سال ۲۰۲۳ کاهش می یابد زیرا این صنعت از سقوط دردناک Terra خارج می شود.

لیست ۱۰۰ برتر کوین تلگراف شامل بزرگترین قهرمانان و بدترین افراد شرور است که در سال ۲۰۲۲ بیشترین تأثیر را بر روی ارزهای دیجیتال و فضای بلاک چین خواهند گذاشت و انتظار می رود در سال ۲۰۲۳ نیز تأثیر بگذارند. بیایید نگاهی به انتظارات در سال ۲۰۲۳ و برخی از داده های رایج بیندازیم. این چهارمین سال متوالی است که کوین تلگراف ۱۰۰ نفر برتر را منتشر می کند و اولین بار است که جامعه به عنوان بخشی از فرآیند انتخاب رای می دهد.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا