🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph 100 Top Edition 2023: سخت ترین نسخه ای که هنوز انتخاب نشده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نمایه‌های ۲۱-۳۰ اکنون در دسترس هستند و تنها یک هفته فرصت باقی مانده است تا رتبه‌های برتر در ۱۰۰ برتر Cointelegraph برای سال ۲۰۲۳ مشخص شود.

پس از چنین سال پر حادثه ای برای صنعت ارزهای دیجیتال، سال ۲۰۲۳ چیزهای زیادی برای ما دارد. ژانویه ممکن است بارقه‌ای از امید را به خود دیده باشد، اما اخیراً، سرویس سهام Kraken و استیبل کوین بایننس USD (BUSD) Paxos متحمل ضربات نظارتی غیرقابل پیش‌بینی شده‌اند و به نظر می‌رسد فضای ارز مجازی مکان آن را مشخص می‌کند. به یاد داشته باشید که بدترین ها ممکن است تمام نشوند، حتی اگر ما بخواهیم.

اما ما چیزهایی در حال انجام است. ما به تمرکززدایی اعتقاد داریم و هرگز ما را ناامید نکرده است و امیدواری وجود دارد. امیدوارم اقتصاد جهانی در نهایت بهبود یابد. با نصف شدن بیت کوین (BTC) در افق، ما مشتاقانه منتظر کشف قهرمانان و قهرمانان جدیدی هستیم که این فضای پر جنب و جوش را به ارتفاعات جدیدی می برند.

۱۰۰ رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ را کشف کنید

این همه برای لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph امسال است. تیم تحریریه به دنبال برجسته کردن کسانی است که تأثیر قابل توجهی بر صنعت داشته یا خواهند داشت. در برخی موارد، می تواند هر دو باشد. لیست همه بیت ها را نشان می دهد. اعضای تیم تحریریه ما نظرات بسیار خوبی در مورد آنچه شامل می شود دارند و لیستی را برای رای دادن به انجمن از یک صفحه فرود جداگانه منتشر کرده اند. در میان تمام ربات هایی که سعی کرده اند نتایج را منحرف کنند، پیشنهادهای واقعاً عالی وجود داشت که ما در نظر گرفتیم. متشکرم!

مربوط: ۱۰ بلاک چین برتر کوین تلگراف اینجا هستند، اما چرا کسی باید به آن اهمیت دهد؟

داستان کاملی از قهرمانان و شروران ارزهای دیجیتال گفته شد زیرا فکر می‌کردیم ذکر کمک‌های خوب و بد مهم است. بله درد داره برخی از داستان های ترسناک در نتیجه سقوط چیزهایی مانند Terra و FTX اتفاق افتاد. اما به عنوان یک صنعت، این شکست ها به ما این امکان را می دهد که یاد بگیریم و دوباره ارزیابی کنیم که چگونه به رشد نزدیک می شویم و از آنچه به آن اعتقاد داریم دفاع می کنیم. مشکلی با ظهور فناوری های برجسته وجود ندارد. ما سعی کرده ایم در مورد پذیرش این شکست ها باز باشیم و نشان دهیم که چگونه می توانیم به مسیر پذیرش جهانی بلاک چین و رمزنگاری ادامه دهید.

موضوع دیگری که اینجا در بخش تصاویر شگفت‌انگیز Cointelegraph برای ما بسیار مهم بود، اطمینان از این بود که این نسخه شبیه به نسخه‌های قبلی نیست. همانطور که مرسوم است، تم های جدیدی برای عکس های پروفایل فردی انتخاب شدند، اما این بار تیم تصمیم گرفت فراتر رفته و ساعت های بی شماری را صرف ایجاد پس زمینه های پویا برای پروفایل های خود کند. با توجه به رونق هوش مصنوعی (AI) در جهان و پتانسیل آشکار برای تغییر شکل فرآیند خلق، داشتن عکس‌های پویا، حداقل در حال حاضر، به این معنی است که انسان‌ها هنوز هم می‌توانند آن را بهتر انجام دهند. این روش ما بود.

در مورد هوش مصنوعی، آیا ۱۰۰ پروفایل برتر که ChatGPT در مورد تأثیر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳ نوشته است را دیدید؟ به نظر شما کدام؟ توییتر ما را بررسی کنید بعد. من نتایج را در آنجا ارسال می کنم.

ما در حال نزدیک شدن به یک سوم برتر لیست هستیم و تنها یک هفته تا عرضه کامل باقی مانده است، به زودی خواهیم فهمید که چه کسی رتبه اول را می گیرد. گوش به زنگ باشید.نویسنده: Alex Cohen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا