اخبار ارز دیجیتال

100 نفر برتر Cointelegraph رتبه سوم را در رتبه بندی سال 2023 اعلام کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

100 برتر سال 2023 کوین تلگراف به مرحله نهایی خود رسیده است و چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس در جایگاه سوم قرار دارد.

Cointelegraph سه نقطه پایانی را در لیست 100 برتر سالانه خود آغاز می کند و هر یک از سه نقطه برتر را به صورت جداگانه نشان می دهد. در جایگاه سوم Changpeng “CZ” Zhao، بنیانگذار و مدیر عامل Binance قرار دارد. ژائو یکی از بزرگترین سازمان‌ها در صنعت کریپتو، Binance را رهبری می‌کند. بایننس یک صرافی رمزنگاری است که در چندین طرح دیگر در صنعت مشارکت دارد. ژائو در لیست 100 برتر سال 2022 کوین تلگراف در رتبه 51 قرار گرفت. علیرغم اینکه بایننس یک بازیگر اصلی در صرافی متمرکز ارزهای دیجیتال است، مدیرعامل در مورد تمرکززدایی صحبت می کند.

100 رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال 2023 را کشف کنید

CZ سال بزرگی را در سال 2022 سپری کرد و خود را درگیر آشفتگی صنعت در طی فروپاشی غول رمزارز FTX یافت. درست قبل از انفجار FTX، بایننس شروع به تخلیه تقریباً 600 میلیون دلار توکن FTX (FTT)، توکن بومی FTX کرد. بایننس همچنین در سال 2022 با چالش های نظارتی روبرو شد. اگرچه این صرافی دفاتر منطقه‌ای مختلفی دارد، اما هنوز دفتر مرکزی خود را فاش نکرده است، به حوزه قضایی خاصی متعهد نیست و در معرض سؤالات تنظیم‌کننده‌ها در حوزه‌های قضایی مختلف است.

در چند هفته گذشته، کوین تلگراف فهرستی از تأثیرگذارترین بازیکنان در فضای کریپتو را منتشر کرد، مجموعه‌هایی را در 10 دسته منتشر کرد و از 100 شمارش معکوس کرد. هر شخص، موجودیت یا مفهومی که موقعیتی را در لیست داشته باشد، یک نمایه و تحلیل دارد. سال های آینده برای آن بازیکن. برخلاف سال‌های گذشته، کوین‌تلگراف نفرت‌انگیزترین تبهکاران را در کنار قهرمانان در فهرست سال 2023 خود قرار داده است، زیرا تأثیر زیادی بر فضای رمزارز و بلاک چین دارند.

کوین تلگراف 98 مورد از برترین جابجایی ها و تکان دهنده های صنعت را تا کنون، طبق رای خوانندگان و کارکنان، معرفی کرده است. این لیست شامل آرتور هیز، مدیرعامل BitMEX در رتبه 92 است. مایکل سیلر، رئیس اجرایی MicroStrategy در جایگاه چهاردهم قرار دارد. مفاهیمی مانند کیف پول سخت افزاری؛ سازمان هایی مانند بانک مرکزی نیجریه؛ شخصیت های رمزنگاری مستعار مانند Cobie. و انتخاب گسترده ای از مدیران عامل، بنیانگذاران و غیره.

سپس کوین تلگراف رتبه دوم را نشان می دهد و پس از آن یک فینال بزرگ برای تکمیل 100 ارز دیجیتال برتر سال 2023 رخ می دهد. چه کسی رتبه اول را خواهد گرفت!؟ برای جزئیات با ما همراه باشید!

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا