🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۰۰ برتر Cointelegraph به نیمه راه رسیدند، نمایه های فاش شده ۵۱-۶۰


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به مقاله زیر از لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph برای سال ۲۰۲۳ نگاهی بیندازید. رتبه های ۵۱ تا ۶۰ شامل جک مالرز، اپیک گیمز و غیره است.

آخرین مقالات در مورد ۱۰۰ مقاله برتر Cointelegraph منتشر شده است که در رتبه های ۵۱ تا ۶۰ قرار دارند. هر سال، کوین تلگراف فهرستی از ۱۰۰ نفر برتر در صنعت ارزهای دیجیتال را ایجاد می کند و کارکنانش رای می دهند که کدام یک را شامل شود. هر یک از اعضای ۱۰۰ برتر نمایه خود را دریافت می کند و توضیح می دهد که چرا آنها گنجانده شده اند. ۱۰ ورودی اول، پروفایل های ۹۰-۱۰۰، در ۸ فوریه منتشر شد. از آن زمان، ۱۰ نمایه اضافی در هر روز هفته منتشر شده است که منجر به نشان دادن رتبه بعدی می شود.

۱۰۰ رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ را کشف کنید

۱۰۰ برتر، برجسته‌ترین قهرمانان و شروران بخش کریپتو را گردآوری می‌کند که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ حرکت کنند، با ورودی‌های ۵۱ تا ۶۰ در حال حاضر زنده. چه کسی در لیست است؟ در مقایسه با ۱۰۰ نفر برتر سال ۲۰۲۲ کوین تلگراف، چند چهره جدید وجود دارد. جک مالرز، مدیرعامل Strike، درست بالای نیمه راه در شماره ۵۱ نشسته است. مالرز در سال ۲۰۲۲ با تسهیل پرداخت ها در السالوادور از طریق راه حل پرداخت بیت کوین (BTC) Strike خبرساز شد.

اپیک گیمز، شماره ۵۹، یکی دیگر از شرکت‌کنندگان جدید برای سال ۲۰۲۳ است که بخشی از بودجه ۲ میلیارد دلاری خود در سال ۲۰۲۲ را به متاورس اختصاص داده است. از دیگر چهره‌های جدید می‌توان به Jay Hao، مدیرعامل OKX و Ray Youssef، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Paxful اشاره کرد. در واقع، تنها عضو این گروه از شرکت‌کنندگان که در فهرست ۲۰۲۲ نیز قرار دارد، Meltem Demirors، مدیر ارشد استراتژی CoinShares است که در سال ۲۰۲۲ در رتبه ۵۹ قرار داشت، اما در سال ۲۰۲۳ به رتبه ۵۲ در لیست صعود کرد. پذیرش دارایی های رمزنگاری شده در جریان اصلی مالی در سال ۲۰۲۲، در میان دیگر تلاش ها.

۱۰۰ نفر برتر Cointelegraph که به تازگی لیست ۲۰۲۳ خود را اعلام کرده است، تاکنون شامل شخصیت محبوب توییتر Cobie در رتبه ۷۴، یکی از بنیانگذاران CertiK Ronghui Gu در رتبه ۹۴ و حتی یکی از بنیانگذاران Terraform Labs می باشد. نام هایی مانند مدیر عامل در لیست ذکر شده است. Dogwon، شرور صنعت ۸۱st.

بقیه ۱۰۰ پروفایل برتر هر روز هفته ۱۰ مورد منتشر خواهند شد، اما ۱۰ نمایه نهایی از برنامه زمانی متفاوتی پیروی خواهند کرد. هفت در ۱۷ فوریه منتشر می شود و سه نفر برتر در روزهای مختلف هفته بعد منتشر می شوند.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا