اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph Pitch Room راه اندازی شد تا پروژه های امیدوارکننده را به سرمایه گذاران با کیفیت پیوند دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Cointelegraph اتاق Pitch را ارائه می دهد، جایی که نوآوری و فرصت به هم می رسند.

اطلاعیه توسط Cointelegraph Research

کوین تلگراف Pitch Room را معرفی می کند، مرحله جدیدی در تلاش های خود برای تقویت نوآوری در فضای ارزهای دیجیتال، که به سرمایه گذاران علاقه مند به جریان معاملات اختصاص داده شده است. Pitch Room درها را به روی استارتاپ های امیدوارکننده در فضای Web3 باز می کند، بازارهای جدیدی را باز می کند و راه حل هایی ایجاد می کند که پتانسیل ایجاد اختلال در صنایع را دارند. سرمایه گذاران می توانند نمای کلی یک صفحه ای، دو دقیقه ای آسانسور و ارائه عمیق هر شرکت را مشاهده کنند. هدف Pitch Room پل زدن شکاف بین سرمایه گذاران خطرپذیر و مدیران سهام خصوصی و شرکت های نوآور و پیشرفته در فضای ارزهای دیجیتال است.

با بلوغ بیت کوین (BTC) و ارائه بازده بتا در صنعت، سرمایه گذاران اکنون به دنبال نوآوری های مخرب برای ایجاد بازده آلفا هستند. هدف سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری بر موج بعدی نوآوری است که می‌تواند بازدهی آلفا را با جستجوی فعالانه استارت‌آپ‌ها و پروژه‌هایی که مرزهای امکان‌پذیر در فضای Web3 را جابجا می‌کنند، فراهم کند. فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای هر دو ارائه می‌دهد.

امروز به Pitch Room بپیوندید و اولین کسی باشید که آینده ارزهای دیجیتال را می بینید.

چالش برای سرمایه گذاران

علیرغم انبوهی از شرکت‌هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال و وب 3 ظهور می‌کنند، ارزیابی پتانسیل واقعی بسیاری از پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاران دشوار است. این امر به ویژه برای سرمایه گذارانی که درک عمیقی از پیشینه فنی و فناوری اساسی ندارند صادق است.

چالش دیگر سرمایه گذاران، تعداد بسیار زیاد پروژه ها است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در حال حاضر بیش از 9600 ارز دیجیتال در گردش هستند و پروژه‌های جدید دائماً راه‌اندازی می‌شوند. به طور مشابه، پروژه‌های Web3 بی‌شماری در حال توسعه هستند، از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) تا بازارهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) و موارد دیگر.

با گزینه های بسیار زیاد، تصمیم گیری برای سرمایه گذاران دشوار است که کدام پروژه ها ارزش صرف وقت و هزینه خود را دارند. استارت‌آپ‌ها اغلب برای بیان ایده‌های کلیدی و مزایای عملی محصولاتشان با مشکل مواجه می‌شوند و سرمایه‌گذاران گاهی اوقات برای تمایز بین دو پروژه مشابه و تصمیم‌گیری موفقیت‌آمیز با مشکل مواجه می‌شوند.

علاوه بر این، صنعت ارزهای دیجیتال و وب 3 همچنان در معرض خطرات و عدم قطعیت های متعددی مانند تغییرات مقرراتی، اشکالات فنی و نوسانات بازار است که ممکن است بر موفقیت پروژه شما تأثیر بگذارد. بنابراین، سرمایه گذاران باید این ریسک ها را ارزیابی کنند و ارزیابی کنند که آیا مزایای بالقوه پروژه بیشتر از جنبه های منفی بالقوه است یا خیر.

نوآوری در پیتینگ

برای کمک به سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی برای غلبه بر این چالش ها، Cointelegraph اتاق Pitch را راه اندازی کرد. با این ابتکار جدید، تیم Cointelegraph میزبان یک میز است که به سرمایه گذاران کمک می کند تا پیچیدگی های این صنایع در حال ظهور را بررسی کنند. از پروتکل امتیاز دهی زنجیره ای و وام با سرمایه کارآمد RociFi گرفته تا اکوسیستم بازی یک مرحله ای GameSwift، Cointelegraph محصولات این شرکت را به نمایش می گذارد و جزئیات مزیت های رقابتی، چشم انداز اندازه بازار، پیشینه تیم و موارد دیگر را افزایش می دهد.

Pitch Room به کارآفرینان Web3 اجازه می دهد تا ایده های پروژه، راه حل ها و چشم اندازهای بلند مدت را ارائه دهند، در مورد تجربیات، شرایط بازار، برنامه های توسعه و موارد دیگر بحث کنند. به عنوان مثال، برناردو کورتی، مدیرعامل صرافی غیرمتمرکز مشتقات EMDX، بینشی از ماموریت شرکت ارائه می‌کند و به مسائل و چالش‌های بازار در یک طرح دو دقیقه‌ای با مصاحبه‌ها رسیدگی می‌کند. کورتی همچنین محصولات مشتقات مالی این شرکت را معرفی کرده و مزایای بلاک چین آوالانچ و مشارکت های استراتژیک را توضیح خواهد داد. با چنین قالب کوتاه و قابل درک، سرمایه گذاران می توانند به سرعت اطلاعات سریعی در مورد پروژه به دست آورند و در صورت علاقه با کارآفرین تماس بگیرند.

Pitch Room به دنبال استارت‌آپ‌های نوآور و سرمایه‌گذاران واجد شرایط است که می‌خواهند در جریان آخرین تحولات در شرکت‌های آینده‌دار و بازارهای نوظهور باشند. لطفا برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر راحت باشید. یا درخواست خود را ارسال کنید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا