🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph با برنامه اجتماعی Phaver Mobile Web3 همکاری می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این مشارکت بیش از ۲۰۰۰۰۰ کاربر را در سراسر Phaver و سایر برنامه‌های Web3 مبتنی بر لنز قادر می‌سازد تا به محتوای روزانه Cointelegraph دسترسی داشته باشند.

Cointelegraph مفتخر است همکاری خود را با Phaver، یک برنامه اجتماعی موبایلی Web3 با بیش از ۱۴۰۰۰۰ کاربر ماهانه اعلام کند. این مشارکت محتوای روزانه Cointelegraph را از طریق برنامه های کاربردی ساخته شده بر اساس پروتکل Lens به کاربران Phaver و سایرین می رساند. کوین تلگراف، بزرگترین پلتفرم رسانه رمزنگاری جهان، قویاً به ظهور برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی Web3 اعتقاد دارد.

همکاری با Cointelegraph یک نقطه عطف مهم برای پروتکل Phaver و Lens است که ماموریت آن توسعه و رشد جایگزین Web3 برای پلتفرم‌های رسانه اجتماعی فعلی است. این همچنین گام مهمی برای کوین تلگراف است که خود را پیشگام خدمات رسانه های اجتماعی Web3 می داند. جونتان لینتالا، مدیر عامل فاور گفت:

“مقالات Cointelegraph قبلاً ده ها هزار بار توسط کاربران Phaver به اشتراک گذاشته شده است، بنابراین ما بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم محتوا را از طریق حساب رسمی خود ارائه دهیم. رویدادهای مهم و رویدادهای دیگر به راحتی قابل دسترسی خواهند بود.”

ماموریت Phaver ارائه دروازه ای به Web3 Social است. این به هر کسی امکان می‌دهد بدون کیف پول به یک نمودار اجتماعی روی زنجیره مانند لنز دسترسی داشته باشد، به افراد بومی رمزارز این امکان را می‌دهد که همه پست‌ها را ایجاد کنند، زنجیره را دنبال کنند و غیرقابل تعویض باشند. دارایی در کیف پول شما برنامه وفاداری درون‌برنامه‌ای Phaver همچنین در تابستان امسال توکن‌هایی را منتشر می‌کند تا به فعال‌ترین کاربرانش کمک کند از کار خود درآمد کسب کنند.

Phaver بر اساس پروتکل لنز ساخته شده است، یک پروتکل اجتماعی Web3 که بر روی بلاک چین Polygon اجرا می شود. لنز به کاربران اجازه می دهد تا پروفایل های غیرمجاز و غیر الزام آور رسانه های اجتماعی ایجاد کنند و مالکیت نمودارها و محتوای اجتماعی خود را حفظ کنند. این پروفایل ها ماهیت چند برنامه ای دارند و می توانند با برنامه های مختلف ساخته شده در بالای لنز استفاده شوند. این با پلتفرم اجتماعی Web2 که در آن نمایه برنامه یکی از ویژگی های برنامه است که در ابتدا در آن ایجاد شده است متفاوت است.

پروتکل لنز به روشی سازگار با محیط زیست کار می کند. ادغام پروتکل با Polygon ردپای کربن هر نشریه را به حداقل می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Phaver، به سرور Discord و کانال تلگرام ما مراجعه کنید یا برنامه را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا