اخبار ارز دیجیتال

کوین تلگراف ۱۰۰ لیست برتر از قهرمانان و شروران رمزارز را در سال ۲۰۲۳ منتشر کرد.

کوین تلگراف فهرستی سالانه از ۱۰۰ بازیکن بزرگ در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین تهیه کرده است.

پس از یک بخش متلاطم کریپتو در سال ۲۰۲۲، مردم امیدوارند روزهای روشن تری در سال ۲۰۲۳ داشته باشند. برای چهارمین سال متوالی، کوین تلگراف فهرست ۱۰۰ بازیکن برتر در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین را منتشر کرده است که به پیامدها و احتمالات آن برای سال ۲۰۲۲ نگاه می کند. طی سه هفته آینده، کوین تلگراف لیستی از ورودی ها را منتشر خواهد کرد که از ۱۰۰ شروع می شود.

۱۰۰ رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ را کشف کنید

۱۰۰ بازیکن برتر از ۱۰۰ بازیگر تأثیرگذار در ارزهای دیجیتال و بلاک چین تشکیل شده است. هر ورودی یک نمایه منحصر به فرد شامل اطلاعات کلی، بیوگرافی، خلاصه سال ۲۰۲۲ و پیش بینی تأثیر احتمالی آن در سال ۲۰۲۳ را ارائه می دهد.

این لیست شامل قهرمانان و شروران می شود. نه تنها کسانی که اثر مثبتی از خود به جا گذاشتند، بلکه کسانی که تاثیر منفی بر فضا گذاشتند. فقط به این دلیل که کسی بخشی را به جلو حرکت نداده است، به این معنی نیست که روی کل فضا تأثیری نداشته است. فهرست را با توجه به پیشنهادات جامعه تکمیل کرد.

۱۰۰ برتر برای هر بخش منتشر می شود و در حال حاضر رتبه های ۱۰۰ تا ۹۱ منتشر می شود. ده پروفایل در هر روز هفته در دو هفته آینده منتشر می شود، تا ۱۷ فوریه، زمانی که هفت نمایه منتشر می شود. هفته بعد، سه اثر نهایی، هر روز یک تا تا ۲۲ فوریه اعلام خواهد شد.

کوین تلگراف در چند سال گذشته هر سال یک لیست ۱۰۰ برتر را جمع آوری کرده است. این می تواند به عنوان یک راه سرگرم کننده برای خوانندگان برای درک تأثیرگذارترین پویایی بخش کریپتو و ارائه موضوعی برای بحث باشد. هر ۱۰۰ مورد برتر همچنین به عنوان یک کپسول زمانی از انواع افزایش می یابد. بنابراین صنعت هر سال به این ترتیب ثبت می کند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا