اخبار ارز دیجیتال

کوین تلگراف به روز رسانی اصلی داشبورد اطلاعات رمزنگاری شده را برای مؤسسات راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داشبورد جدید و بهبود یافته Crypto Intelligence شامل ابزارهایی است که توسط بیش از 100 مؤسسه رمزنگاری پیشرو در جهان با عملکرد پیشرفته استفاده می شود.

Cointelegraph Markets Pro یک پلتفرم اطلاعاتی بازار ارزهای دیجیتال در سطح نهادی و همه کاره است که قبل از وقوع تغییرات احتمالی قیمت، هشدارهای بلادرنگ را به معامله‌گران با هر زمینه‌ای ارائه می‌دهد.

پلتفرم Cointelegraph Markets Pro با هدف پر کردن شکاف بین سرمایه گذاران نهادی و خرد ایجاد شد. ابزارهای اختصاصی مانند نشانگر Newsquakes™، امتیاز VORTECS™، و نشانگر احساسات Tweet، روشهای اصلی پلتفرم برای دستیابی به این هدف هستند.

با نگاهی به عملکرد Cointelegraph Market Pro Alerts، می بینیم که پلتفرم سازمانی موفقیت بزرگی داشته است. از سال 2021، این پلت فرم حداقل بازدهی متوسط ​​​​داشته است:

  • 2895% سود در استراتژی معاملاتی مبتنی بر امتیاز (به طور بالقوه تبدیل 10000 دلار به 289549 دلار)
  • 546% سود از استراتژی معاملاتی مبتنی بر زمان (به طور بالقوه تبدیل 10000 دلار به 54635 دلار)
  • 851٪ سود از استراتژی خرید و نگه داشتن شکست (به طور بالقوه تبدیل 10000 دلار به 85179 دلار)

تیم Cointelegraph Markets Pro پس از دو سال ارائه چندین فرصت تجاری برنده هر هفته و گوش دادن به بازخوردهای دست اول از سوی هزاران کاربر، تصمیم گرفته است که چه چیزی این پلتفرم را بیشتر بهبود می بخشد. تکرار حتی قوی تر

Cointelegraph Markets Pro 2.0 — چه چیزی جدید است؟

داشبورد جدید ویژگی‌های جدید و اصلاحات سازمانی را ترکیب می‌کند تا دریافت و تفسیر اطلاعات را برای معامله‌گران آسان‌تر کند.

به عنوان مثال، داشبورد اکنون به دو روند کوتاه مدت و بلندمدت تقسیم شده است که به معامله گران اجازه می دهد تا بسته به ترجیحات تجاری خود به راحتی بین بخش ها جابجا شوند.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

در اینجا مروری بر تاثیرگذارترین ویژگی های جدید است:

1. به روز رسانی بخش اخبار

بخش اخبار اکنون اخبار پرطرفدار و اخبار فوری را نشان می دهد. اخبار پرطرفدار بر اساس تعداد مقالات توییت شده در یک دوره 24 ساعته محاسبه می شود. کاربران همچنین می توانند دسته بندی اخبار را در متن قرمز زیر عنوان پیدا کنند.

2. امتیازات برتر VORTECS™

منبع: Cointelegraph Markets Pro

داشبورد جدید اطلاعات دقیق تری درباره توکن ها با امتیازهای برتر VORTECS™ (عددی که احساسات فعلی دارایی، فعالیت توییتر، حجم معاملات و حرکت قیمت نسبت به تاریخچه کامل آن دارایی را توصیف می کند) ارائه می دهد. امتیاز بالاتر نشان می دهد که شرایط فعلی بازار از نظر تاریخی برای دارایی در بازه زمانی 24 ساعته صعودی تر بوده است.

3. 5 ورودی و خروجی ارز برتر

منبع: Cointelegraph Markets Pro

بخش 5 خروجی صرافی برتر دارایی هایی را نشان می دهد که در یک ساعت یا 24 ساعت گذشته بیشتر از صرافی ها حذف شده اند. اگر کاربر در حال برداشت پول از یک صرافی است، احتمالاً قصد دارد آن را نگه دارد و بعید است که آن را بفروشد.

در مقابل، بخش Top 5 Exchange Inflow دارایی هایی را که اغلب در طول یک ساعت یا 24 ساعت به صرافی ها ارسال می شود نشان می دهد. اگر کاربر دارایی‌هایی را به صرافی ارسال کرده باشد، ممکن است قصد فروش داشته باشد. فروش زیاد می تواند منجر به کاهش قیمت شود.

علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند این اطلاعات را بر اساس بلاک چین و بازه زمانی فیلتر کنند.

4. فعال ترین زنجیره در 24 ساعت

منبع: Cointelegraph Markets Pro

بخش جدید “فعال ترین روی زنجیره” 5 توکن را به کاربران نشان می دهد که بیشترین افزایش تعداد آدرس های فعال در زنجیره را در روز گذشته در مقایسه با میانگین چرخشی در 30 روز گذشته داشته اند.

مشابه بخش توییت‌ها و معاملات، این نشانه‌ها از بزرگ‌ترین به کوچک‌ترین، از چپ به راست مرتب شده‌اند. تغییرات قیمت آنها نیز در پایین زیر تعداد آدرس ها نمایش داده می شود. فعالیت زنجیره ای معمولاً نشانه صعودی است که نشان می دهد پروژه شما با موفقیت مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران در حال نصب هستند.

5. توسعه دهندگان جدید خالص بر اساس لایه 1 اکوسیستم 30 روز گذشته

منبع: Cointelegraph Markets Pro

این بخش نشانه هایی را نشان می دهد که توسعه دهندگان در 30 روز گذشته مهاجرت کرده اند. افزایش نشان می دهد که توسعه دهندگان در مورد یک فناوری خاص هیجان زده هستند. لایه 1 فقط توسط برنامه های ساخته شده در بالای آن ارزشمند است، بنابراین توسعه بیشتر در لایه 1 در دراز مدت نشانه صعودی است.

محور X تعداد کل توسعه دهندگان را در یک زنجیره خاص نشان می دهد، در حالی که محور Y نشان دهنده خالص توسعه دهندگان جدید در 30 روز گذشته است.

6. افزایش قیمت کل ارزش قفل شده (TVL).

منبع: Cointelegraph Markets Pro

این نمودار به کاربران اجازه می دهد تا کل ارزش قفل شده (TVL) توکن های مختلف اکوسیستم را ردیابی کنند. افزایش می تواند نشان دهد که ارزش تمام دارایی های شرط بندی شده در پروتکل در حال افزایش است. این معمولاً صعودی است زیرا نشان دهنده علاقه و تعهد به یک اکوسیستم خاص است.

کاربران همچنین می توانند برای مشاهده درصد تغییر و فیلتر کردن 30، 90 یا 180 روز، روی دکمه Relative کلیک کنند. همچنین می توانید یک بلاک چین خاص را با کلیک بر روی نام آن در منوی کشویی زیر مخفی کنید.

7. نشانگر فصل

منبع: Cointelegraph Markets Pro

داده‌های Cointelegraph Markets Pro نشان می‌دهد که چهار کلاس دارایی – پول نقد، بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و آلت‌کوین‌ها – از لحاظ تاریخی نسبت به یکدیگر در یک فصل معین عملکرد بهتری داشته‌اند. شاخص های فصل بر اساس داده های اثبات شده است و به معامله گران اجازه می دهد تا بدانند بازار در حال حاضر در چه فصلی است.

به انجمن تجاری Cointelegraph Markets Pro بپیوندید

آخرین به روز رسانی Cointelegraph Markets Pro ابزارهای سطح سازمانی را با یک کتابخانه اطلاعاتی برای تجزیه و تحلیل مستقل ترکیب می کند. با ترکیب تجزیه و تحلیل فردی با توصیه‌های ابزار نهادی، معامله‌گران می‌توانند به طور مداوم معاملات برنده بالایی پیدا کنند.

آخرین پیشرفت‌های پلتفرم Cointelegraph Markets Pro قدرتمندترین تا به امروز هستند. برای کسانی که علاقه مند به کسب بازدهی قوی با اطمینان هستند، حتی در بازارهای نزولی، Cointelegraph Markets Pro پلتفرمی است که ارزش بررسی دارد.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده‌های مربوط به بازار را قبل از عمومی شدن ارائه می‌کند.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با یک مشاور مالی مشورت کنید.

همه نقل‌قول‌های ROI از 23 فوریه 2023 دقیق هستند.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا