اخبار ارز دیجیتال

فروش خصوصی مجموعه تاریخی Cointelegraph در حال حاضر ادامه دارد

طرفداران کریپتو می توانند تاریخ ارزهای دیجیتال را از طریق مجموعه دیجیتالی کوین تلگراف جاودانه کنند.

آیا مشتاقید بخشی از تاریخ رمزنگاری را در یک مجموعه دیجیتال بریزید؟ زمان آن فرا رسیده است. پس از جمع آوری لیست انتظار بیش از 400000 شرکت کننده، مجموعه توکن غیرقابل تعویض تاریخی Cointelegraph (NFT) برای لیست انتظار در 23 نوامبر باز می شود و در 1 دسامبر برای عموم باز می شود.

حوزه ارزهای رمزپایه و بلاک چین از نظر تاریخچه جهانی نسبتاً جدید است، اما تعدادی از رویدادهای به یاد ماندنی در طول سال ها سرفصل های فراموش نشدنی را به خود اختصاص داده اند. مجموعه تاریخی کوین تلگراف فرصتی را برای عموم فراهم می کند تا تاریخچه مقالات کوین تلگراف را مرور کنند، مقالاتی را که می خواهند مالک یا معامله کنند جاودانه کنند و آنها را به مجموعه های دیجیتال تبدیل کنند. طرفداران قبلاً به یک مقاله خاص Cointelegraph NFT در بازار دیجیتال OpenSea توجه کرده اند، در حالی که دیگران چندین قطعه را در یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض قرار داده اند.

در 14 اکتبر، Cointelegraph Cointelegraph Historical را منتشر کرد. این یک مجموعه NFT است که در آن می‌توان مقالات گذشته کوین‌تلگراف را از تاریخچه آن‌ها انتخاب کرد و به‌عنوان مجموعه‌ای دیجیتالی که می‌توان آن‌ها را در اختیار داشت و می‌توان معامله کرد، به‌کار برد. از 23 نوامبر، 500 نفر اولی که به لیست انتظار ملحق می شوند، اکنون می توانند مقالات مورد علاقه خود در کوین تلگراف را به عنوان NFT چاپ کنند. یک دسته دیگر از 500 ارجاع دهنده برتر اکنون می توانند اقدام کنند. عرضه عمومی کامل در 1 دسامبر انجام خواهد شد.

از صفحه مجموعه های تاریخی Cointelegraph دیدن کنید

مجموعه تاریخی Cointelegraph با کمک Mintmade ساخته شد. Mintmade به عنوان بخشی از فرآیند پیش از راه‌اندازی، توکن‌هایی به نام «نقاط برش» را به افرادی که وظایف خاصی را انجام می‌دادند اعطا کرد. این توکن ها به دارندگان این امکان را می دهند که مقالات Cointelegraph کلکسیونی دیجیتالی رایگان ایجاد کنند. در غیر این صورت، هزینه های ایجاد مقاله از 20 دلار شروع می شود و تعداد هر مقاله در Cointelegraph محدود است.

خوانندگان علاقه مند به محصولات NFT کوین تلگراف قبلاً در بخش تاریخچه کانال Discord کوین تلگراف گفتگو را آغاز کرده اند.

شما در لیست انتظار نیستید، اما آیا برای 1 دسامبر آماده اید؟ وب سایت را مرور کنید، از قبل تعیین کنید که کدام مقاله برای یک مجموعه دیجیتال عالی خواهد بود و راه اندازی کامل آغاز می شود. من شروع به انتخاب بازیگران خواهم کرد.

نویسنده: Cointelegraph

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا