اخبار ارز دیجیتال

کوین تلگراف برای مجمع جهانی اقتصاد به داووس می رود

کوین تلگراف در طول مجمع جهانی اقتصاد با جمع شدن چهره های برجسته حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین در داووس به میدان خواهد رفت.

از آنجایی که مجمع جهانی اقتصاد رهبران جهان را گرد هم می‌آورد تا به مسائل جهانی رسیدگی کنند، بسیاری از رویدادهای ارزهای دیجیتال و بلاک چین یک نمایش جانبی پر جنب و جوش در پیست‌های اسکی کوه‌های برفی آلپ سوئیس ایجاد می‌کنند.

کوین تلگراف برای پوشش مجمع جهانی اقتصاد (WEF) و بسیاری از رویدادهای دیگر متمرکز بر بلاک چین در سایت حضور خواهد داشت. اعضای کلیدی دولت‌های جهان، کسب‌وکارها و جامعه مدنی هر ساله برای کنفرانس WEF در شهر جمع می‌شوند، اما رویدادهای ارزهای دیجیتال و بلاک چین در طول رویدادهای انحصاری در حال جلب توجه هستند.

دستور کار رسمی WEF برای سال 2023، ارزهای رمزپایه و بلاک چین را به عنوان موضوعاتی که در کنفرانس یک هفته ای پوشش داده می شوند، شناسایی کرده است. در 19 ژانویه (15:00 CET)، جلسه ای با عنوان “یافتن تعادل مناسب برای ارزهای دیجیتال” به بررسی “رونق و رکود” بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 می پردازد، ما در حال برنامه ریزی برای بررسی ایجاد مقررات هستیم. «پیامدهای مثبت کلان اقتصادی و اجتماعی».

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، جلسه ای با کلااس نات، رئیس بانک مرکزی هلند، مرید مک گینس کمیسیون اروپا و وزیر دولت امارات متحده عربی برای هوش مصنوعی، اقتصاد دیجیتال و برنامه های کار از راه دور، عمر سلطان العلما شرکت کردند.

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle، جلسه ای را در مورد اقتصاد توکن شده در 17 ژانویه (16:15 CET) رهبری خواهد کرد، و بررسی خواهد کرد که کدام صنایع ممکن است تحت تأثیر توکن سازی قرار گیرند.

مطالب مرتبط: ضربه زدن کد به درهای WEF: منظره ای از داووس

متاورس موضوع دیگری است که در WEF به آن پرداخته خواهد شد. جلسه ای با عنوان “استقرار در متاورس صنعتی” برای 19 ژانویه (09:00 CET) برنامه ریزی شده است. در همین حال، مدیر ارشد تولید متا، کریس کاکس، یک میزگرد با عنوان “واقعیتی جدید: ساختن متاورس” را عنوان کرد و بر حدود 180 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این فضا و همچنین تحقیق، نوآوری، سرمایه گذاری و سیاست تاکید کرد. توسعه بالقوه ناشی از این جلسه برای 18 ژانویه (15:00 CET) برنامه ریزی شده است.

WEF همچنین از طریق سرویس سه بعدی خود از Metaverse بهره می‌برد و به نمایندگان اجازه می‌دهد آواتار ایجاد کنند و محیط‌های غوطه‌ورکننده مختلف را کاوش کنند.

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر Cointelegraph برای انتشار در WEF شرکت خواهد کرد و تعدادی از پانل ها را در رویداد هفته مدیریت خواهد کرد.

این شامل جلسه ای با عنوان قابلیت همکاری و تغییر آب و هوا در #BlockchainCentral Davos 2023 GBBC در 17 ژانویه (13:40 CET) است. کرنر همچنین هیئتی را در مورد نقدینگی بازار آب و هوا و کشف قیمت جهانی کربن در 16 ژانویه (15:35 CET) در Hedera Haus رهبری خواهد کرد.

در 17 ژانویه (09:30 CET)، کرنر گفتگو را در مورد «ظهور فناوری‌های نوآورانه: راه‌های جدید برای بسیج منابع مالی برای سرمایه‌گذاری پایدار» در یک میزگرد در خانه یونان هدایت می‌کند.

گرت جنکینسون، روزنامه‌نگار Cointelegraph، #BlockchainCentral Davos 2023 GBBC و Blockchain Hub Davos آزمایشگاه CV را پوشش می‌دهد. جنکینسون همچنین جلسه ای با عنوان “گزارش های مربوط به سقوط مالی غیرمتمرکز به شدت اغراق آمیز هستند… DeFi 2.0 در راه است!” میزگردی درباره «آینده متاورس» در 17 ژانویه (15:30 CET) در Blockchain Hub و در 18 ژانویه (17:20 CET) در GBBC برگزار شد.

اینفلوئنسرهای صنعت از فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین، از جمله مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های AVA، امین گون سیرر، بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی، و افشاگر و حامی حفاظت از داده های Cambridge Analytica بریتنی انتظار می رود تعداد زیادی از شرکت کنندگان در رویدادهای مختلف به طور برجسته ظاهر شوند. قیصر

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا