اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph انحصاری مجموعه تاریخی را به ارتفاعات جدید می برد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجموعه تاریخی Cointelegraph به نقطه عطف جدیدی در توسعه خود رسیده است، به طوری که نسخه های چاپ شده مقالات به طور فزاینده نایاب می شوند.

کوین تلگراف تغییرات قابل توجهی را در پروژه Historical Digital Collectibles خود اعلام کرده است. از ۱۳ فوریه، قیمت مقالات Cointelegraph که به عنوان توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ضرب می شوند از ۲۰ دلار به ۱۰۰ دلار افزایش می یابد و حداکثر تعداد نسخه ها از ۱۰ به ۳ کاهش می یابد. Historical Collection یک پروژه بایگانی است که به خوانندگان اجازه می دهد NFT های منحصر به فرد و بی نظیری از مقالات Cointelegraph ایجاد کنند و آنها را به عنوان یک رکورد تاریخی برای صنعت بلاک چین حفظ کنند. خوانندگان می توانند با کلیک بر روی دکمه “جمع آوری” در مقاله، مقالاتی را که ارزشمند می دانند ایجاد کنند.

از مجموعه تاریخی Cointelegraph دیدن کنید

هدف این حرکت روشن کردن ارزش مقالات Cointelegraph و اطمینان از نادر بودن آنها است. هر مقاله نشان دهنده یک رکورد تاریخی از صنعت بلاک چین است که مهم ترین رویدادها، روندها و چهره ها را در این زمینه شرح می دهد.

ایوان سوکولوف، بنیانگذار Mintmade، پلتفرم پشتیبان Historical، گفت: او معتقد است که این حرکت همچنین نویدبخش سودمندی مجموعه در آینده است و به او اجازه می‌دهد تا شرکت خود را بر اساس حجم کل معاملات، که در حال حاضر کمتر از ۱ اتر (ETH) است، بسازد. “ما در مورد فروش خود شفاف هستیم و تاکنون حدود ۱۱ ETH (22000 دلار) درآمد داشته ایم. این درآمد برای بهبود محصول ما و جذب کاربران بیشتر استفاده می شود.”

Mintmade قصد دارد چندین ویژگی جدید را از طریق Cointelegraph عرضه کند. این شامل یک ویجت “آخرین ضرابخانه” در صفحه اصلی است که به شما امکان می دهد مقالات و موضوعاتی را که همه آنها را ارزشمند می دانند برجسته کنید. فهرستی از گردآورندگان مقاله نیز در داخل مقاله نمایش داده می شود. علاوه بر این، Mintmade قبلاً یک سیستم “نقاط برش” را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد توکن های رایگانی را بدست آورند که می توانند برای خرید مجموعه های دیجیتال استفاده شوند.

ساختار جدید قیمت‌گذاری و محدودیت‌های کپی از ۱۳ فوریه اعمال می‌شود و فقط بر مقالات تازه منتشر شده تأثیر می‌گذارد. تیم همچنین مشتاق دیدن واکنش جامعه به تغییرات است و به بهبود Historical ادامه خواهد داد تا ویژگی‌های بیشتری را برای مالکان به ارمغان بیاورد.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا