🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph Accelerator از Web3 Venture Builder GAMI به عنوان شریک استراتژیک استقبال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

GAMI، یک سازنده سرمایه گذاری متمرکز بر وب ۳، میزبان طیف وسیعی از محصولات متناسب با دنیای وب ۳ و بلاک چین، با شرکایی مانند کارآفرین و سرمایه گذار مشهور جهان جرالد لوپز است.

شتابدهنده کوین تلگراف، GAMI را، تقویت کننده استارت آپی که از قابلیت های رسانه ای کوین تلگراف و Web3 Venture Builder بهره می برد، به عنوان یک شریک استراتژیک جدید معرفی کرده است.

اکوسیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال با ظهور Web3 در حال گسترش به دنیای گسترده تر است. با تمرکززدایی به عنوان یک ارزش اصلی، Web3 کاربرد و موارد استفاده بیشتری را برای فناوری مبتنی بر بلاک چین در یک محیط کاربر محور به ارمغان می آورد. Web3 توسط امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه‌اندازی شد، اما طیف وسیع‌تری از تعاملات و تجربیات دیجیتال، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، برنامه‌های وفاداری، فعالیت‌های کسب درآمد و بازی‌ها را ارائه می‌دهد.

GAMI، آخرین شریک استراتژیک Cointelegraph Accelerator، دارای تعدادی از محصولات مبتنی بر DeFi و Web3 است، از جمله پلتفرم بازاریابی پایگاه داده Midle، اپلیکیشن کسب درآمد موبایل GAMI Move، و پلتفرم تامین مالی جمعی مبتنی بر بلاک چین GAMI Launchpad. من به عنوان یک سازنده سرمایه گذاری فعال هستم. با. همراه با چندین پروژه دیگر در خط لوله، اکوسیستم جهانی GAMI را تشکیل می دهد که از GAMI به عنوان یک توکن ابزار بومی استفاده می کند. توکن GAMI که در اکتبر ۲۰۲۱ راه اندازی شد، ابزارهای مختلفی را در تمام پلتفرم های اکوسیستم جهانی GAMI ارائه می کند. GAMI بیش از ۴۰۰۰۰ کاربر از جمله دارندگان توکن و شرکت کنندگان در پروژه دارد. سال گذشته، GAMI اعلام کرد با تیم بزرگ فوتبال ترکیه گالاتاسارای SK همکاری می کند.

GAMI که توسط تیمی از مدیران ارشد بازار سرمایه و صنایع استارتاپی با بیش از ۲۰ سال تجربه تأسیس شده است، قصد دارد یک اکوسیستم Web3 با طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و خدمات DeFi ایجاد کند. GAMI در حال حاضر دارای سه پلتفرم فعال است. اکوسیستم جهانی GAMI با محصولات دیگر در آینده نزدیک به گسترش خود ادامه خواهد داد.

به عنوان اولین پلتفرم اکوسیستم جهانی GAMI، لانچ پد Gami حاوی آخرین پیشنهاد اولیه DEX (IDO) و پیشنهاد اولیه NFT (INO) برای پیگیری و مشارکت در پروژه های جدید است.

اکوسیستم GAMI World از بسیاری از برنامه های Web3 و بلاک چین تشکیل شده است. GAMI، توکن کاربردی بومی اکوسیستم، ابزارهای مختلفی را در این پلتفرم ها در اختیار کاربران قرار می دهد.منبع: گامی

اکوسیستم GAMI World از بسیاری از برنامه های Web3 و بلاک چین تشکیل شده است. GAMI، توکن کاربردی بومی اکوسیستم، ابزارهای مختلفی را در این پلتفرم ها در اختیار کاربران قرار می دهد.منبع: گامی

GAMI Move، دومین پلتفرم در اکوسیستم، یک برنامه Move-to-Earn است که به کاربرانی که NFT های GAMI Move دارند اجازه می دهد تا توکن های GAMI را از طریق برنامه موبایل GAMI Move کسب کنند.

برای افزایش پذیرش Web3، GAMI همچنین Middle.io را راه‌اندازی کرد، ابزار بازاریابی مبتنی بر Web3 که پروژه‌ها، تأثیرگذاران، جوامع DeFi و ارزهای دیجیتال و کاربران را به هم متصل می‌کند. کاربران Middle.io می توانند با انجام کارها امتیاز جمع آوری کنند و بر اساس پیشرفت خود جوایزی کسب کنند. هدف این پلتفرم ایجاد یک تکنیک بازاریابی رمزنگاری پایدار و موثر و تقویت وفاداری بین کاربران و پروژه‌ها است.

Middle.io چگونه کار می کند؟ منبع: Middle.io

Middle.io چگونه کار می کند؟ منبع: Middle.io

برنامه Cointelegraph Accelerator از پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های امیدوارکننده Web3 پشتیبانی می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا از رهبری تثبیت‌شده Cointelegraph در چشم‌انداز جهانی مخاطبان و رسانه‌ها استفاده کنند. این برنامه Gami را به عنوان یک شریک استراتژیک انتخاب کرد تا به Gami کمک کند تا اکوسیستمی از خدمات را با جامعه در حال رشد بسازد. هدف GAMI همراه با شتاب دهنده کوین تلگراف، تبدیل شدن به یک تک شاخ با تمرکز بر گسترش مجموعه محصولات خود در سطح جهانی است.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا