اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph Accelerator و BitsCrunch Startup Program برای حمایت از پروژه NFT بپیوندید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از طریق یک ابتکار جدید، شتاب دهنده Cointelegraph و برنامه راه اندازی bitsCrunch با ارائه ابزارهای داده رایگان به استارتاپ ها در فضای داده NFT کمک می کند.

از آنجایی که حجم معاملات توکن غیرقابل تعویض (NFT) دوباره در سه ماهه اول ۲۰۲۳ شروع به افزایش می کند و بازارها برای تکه ای از پای می جنگند، پروژه های بیشتری برای کمک به شرکت کنندگان در بازار با زیرساخت و ابزارهای تجزیه و تحلیل وارد این حوزه شده است. و همانطور که شواهدی مبنی بر تجارت شستشو و سایر سوء استفاده‌ها توسط عوامل مخرب ظاهر می‌شود، تقاضا برای ابزارهای پزشکی قانونی برای کمک به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در تصمیم‌گیری آگاهانه و امن از نظر مالی وجود دارد.

Cointelegraph Accelerator با برنامه Startup BitsCrunch همکاری می کند تا با کمک به توسعه دهندگان و استارت آپ ها در سفر خود، به توسعه بیشتر بخش NFT کمک کند. از طریق ابتکارات مشترک، اعضا می توانند در هر دو طرح مشارکت داشته باشند و از آنها بهره مند شوند.

کوین تلگراف که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، یک بازیکن قدیمی در دنیای رسانه های رمزنگاری و بلاک چین است. Cointelegraph Accelerator در سال ۲۰۲۳ راه اندازی می شود و با پروژه های Web3 در مراحل اولیه کار می کند تا از دسترسی به مخاطبان بومی Web3، تخصص بازاریابی و شبکه گسترده ای از شرکای صنعتی برای تقویت رشد آنها استفاده کند.

بیت کرانچ که در زمینه تجزیه و تحلیل کار می کند، راه حل های داده NFT را در چندین بلاک چین ارائه می دهد و با شناسایی تجارت شستشو و موارد دیگر، شفافیت را به این بخش اضافه می کند. در فوریه ۲۰۲۲، BitsCrunch به لطف سرمایه گذاری های شرکت هایی مانند Coinbase Ventures و Animoca Brands، ۳.۶ میلیون دلار در یک دور تامین مالی جمع آوری کرد.

برنامه راه‌اندازی bitsCrunch به شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان در مراحل اولیه کمک می‌کند و به شرکت‌کنندگان پذیرفته‌شده دسترسی رایگان (یا کم هزینه) به راه‌حل‌هایشان از طریق پلتفرم و APIها ارائه می‌دهد. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان می‌توانند ابزارهای bitCrunch را مرور کنند و برای دسترسی زودهنگام به به‌روزرسانی‌ها، کمک دریافت کنند.

همکاری بین BitsCrunch Startup Program و Cointelegraph Accelerator با ترکیب خطوط لوله پروژه های شرکت کننده، هم افزایی را به همراه خواهد داشت و امکان دسترسی سریع به برنامه هر شریک را در صورت مطابقت با معیارها فراهم می کند. اعضای برنامه راه اندازی BitsCrunch نیز واجد شرایط دریافت پوشش رسانه ای Cointelegraph از طریق بسته های رسانه ای با تخفیف ویژه هستند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا