🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی های کریپتو هند، Coinswitch و CoinDCX پس از رکود بازار، مشاغل خود را کاهش دادند

صرافی‌های کریپتو هند مانند CoinSwitch و CoinDCX برای حفظ کارمندان خود در میان بازارهای نزولی و TDS دچار مشکل شده‌اند.

خبرگزاری محلی Money Control در ۲۸ آگوست گزارش داد که صرافی رمزارز CoinSwitch، جدیدترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال هند، کارکنان خود را در بحبوحه زمستان طولانی ارزهای دیجیتال کاهش داده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک صرافی ارز دیجیتال هند در ماه آگوست ۴۴ کارمند خود را در بخش پشتیبانی مشتری خود اخراج کرد و دلیل آن نیز مازاد بودن نقش‌ها در نتیجه کاهش درخواست‌های مشتریان به دلیل بازار نزولی بود.

Coinswitch گفت: “ما به طور مداوم کسب و کار خود را ارزیابی می کنیم تا رقابتی باقی بماند و نوآوری، ارزش و خدمات را برای مشتریان خود در اولویت قرار می دهیم. ما تیم پشتیبانی مشتری خود را بر این اساس اندازه گیری کرده ایم.” این شرکت افزود که این موضوع بر نقش ۴۴ عضو تیم پشتیبانی تأثیر گذاشته است که “پس از گفتگوی عمیق با مدیر خود به طور داوطلبانه از این نقش استعفا دادند.”

۴۴ کارمند درصد قابل توجهی از کل نیروی کار CoinSwitch یا حدود ۸٪ را نشان می دهند. طبق صفحه لینکدین CoinSwitch، این شرکت در زمان نگارش این مقاله ۵۱۹ کارمند دارد. این شرکت بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

خبر کاهش مشاغل CoinSwitch تنها یک هفته پس از آن منتشر شد که یک صرافی محلی بزرگ دیگر، CoinDCX نیز نیروی کار خود را ۱۲% کاهش داد. به گفته لینکدین، تا لحظه نگارش این مقاله، این شرکت ۷۳۰ کارمند دارد.

سامیت گوپتا و نیراج خاندلوال، بنیانگذاران CoinDCX در ۲۲ آگوست گفتند: “ما تصمیم سختی را برای کاهش اندازه تیم خود تا حدود ۱۲٪ گرفته ایم و تیم فوق العاده با استعدادی داریم. برخی از اعضا سازمان را ترک خواهند کرد.”

مربوط: نخست وزیر هند مودی خواستار چارچوب جهانی ارزهای دیجیتال در اجلاس G20 شد

بنیانگذاران CoinDCX همچنین به چالش‌های بازار اشاره کردند و افزودند که صرافی‌های داخلی نیز با تأثیر یک درصد مالیات نگه‌دارنده (TDS) که هدف آن صرافی‌های ارزهای دیجیتال محلی است، مواجه هستند. آنها نوشتند:

“این عوامل تاثیر قابل توجهی بر حجم فروش ما و در نتیجه بر قیمت نهایی ما داشته است. اقدامات پیشگیرانه انجام دادیم.”

بر اساس این اطلاعیه، به کارمندان آسیب دیده CoinDCX وعده بسته حمایتی از دستمزد پایان خدمت معادل دوره اعلان کامل، یک ماه حقوق اضافی، بیمه درمانی تمدید شده و سایر حمایت ها داده خواهد شد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، هند در سال ۲۰۲۲ مالیات ۳۰ درصدی بر سود ارزهای دیجیتال اعمال خواهد کرد که منجر به خروج گسترده ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال و کاهش شدید فعالیت معاملات ارزهای دیجیتال خواهد شد. این کشور همچنین یک TDS 1% را توسط صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده اتخاذ می‌کند، به این معنی که صرافی‌ها موظف به پرداخت ۱% در تمام نقل و انتقال دارایی‌های رمزنگاری هستند.

مجله: کتیبه بازگشتی – بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی ارائه می شود

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا