اخبار ارز دیجیتال

CoinShare با وجود ضررهای عظیم FTX همچنان شناور است: گزارش سه ماهه چهارم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ژان ماری موگنتی، مدیر عامل CoinShares نوشت که ورشکستگی FTX “تاثیر قابل توجهی” بر توانایی این شرکت برای استقرار پلت فرم معاملاتی الگوریتمی HAL در اروپا داشته است.

در حالی که سایر صندوق‌های تامینی تصمیم گرفته‌اند کسب‌وکار خود را پس از شکست FTX ببندند، برخی از آنها پس از پشت سر گذاشتن چالش‌های ناشی از فروپاشی بورس، توانسته‌اند زنده بمانند. زنده ماندند، زنده ماندند.

در گزارش سه ماهه چهارم خود در سال 2022، مدیر صندوق رمزنگاری نهادی CoinShares گفت که این شرکت علیرغم مقابله با سقوط FTX در پایان سال، “از نظر مالی قوی” باقی مانده است. این صندوق همچنین به پیروزی هایی دست یافت، از جمله فارغ التحصیلی به بازارهای بزرگ در نزدک استکهلم و سطوح بالای ورودی به ETP فیزیکی CoinShares.

طبق گزارش CoinShares، پس از اعلام ورشکستگی، بیش از 31 میلیون دلار دارایی در صرافی FTX باقی می ماند. مدیران صندوق در مورد اینکه آیا می توانند وجوه خود را بازیابی کنند و چه مقدار از دارایی های خود را می توانند بازیابی کنند، مطمئن نیستند.

در طول سه ماهه، این شرکت همچنین تصمیم گرفت پلتفرم مصرف کننده CoinShares را کوچک کند. این شرکت نوشت:

شرایط بازار شرایطی را ایجاد کرده است که ساختار سرمایه موجود ما نمی‌تواند از فعالیت‌های مصرف‌کننده‌ای که نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه چشمگیر در بازاریابی دارند، پشتیبانی کند.»

در این گزارش، ژان ماری موگنتی، مدیرعامل CoinShares نوشت که ورشکستگی FTX “تاثیری قابل توجه” بر توانایی این شرکت برای استقرار پلت فرم معاملاتی الگوریتمی HAL در اروپا داشته است. با این وجود، موگنتی همچنین گفت که این شرکت با اهداف روشن، از جمله تمرکز بر توسعه تجارت مدیریت دارایی دیجیتال و خدمات مشتریان سازمانی، به سال 2023 حرکت خواهد کرد.

مربوط: سرکوب رگولاتوری ایالات متحده 32 میلیون دلار دارایی دیجیتال را فاش کرد: CoinShares

در حالی که CoinShares توانست طوفان FTX را پشت سر بگذارد، صندوق سرمایه گذاری Galois Capital خوش شانس نبود. در 20 فوریه، صندوق به سرمایه گذاران گفت که به دلیل زیان ناشی از سقوط FTX، فعالیت خود را متوقف خواهد کرد. این شرکت تصمیم گرفت وجوه باقی مانده را به سرمایه گذاران برگرداند و مطالبات را به خریدارانی که توانایی پیگیری دعاوی ورشکستگی دارند بفروشد.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا